Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A herélést hogy mondják lányul?

A herélést hogy mondják lányul?

Figyelt kérdés

Láttam a tv-ben, hogy egy csávót kiheréltek és adtak neki műgolyót. Ha én kipuncizom magam, akkor kapok műnyelvet, vagyis olyan műszemérmet, műajkat? De ez zselés protézis vagy tömörgumi? Hőálló ez egyáltalán, mert én konyhán dolgozok és nem szeretném ha rámolvadna a szemérmem.

Még az lenne a kérdésem, hogy nektek is nyúlik ez az ajak mikor megfogjátok? Mert nekem annyira kinyúlik mikor meghúzom, meg olyan a fogása, mintha bármikor szétoszlana a kezembe. Szóval úgy értem, hogy elszakad. Nem szeretném. Csak nem tetszik, hogy így kitud nyúlni, aztán amikor elengedem, akkor meg lóg jó nagy távolságba a punitól. Mint egy kutyanyelv. Mindig rá kell húzzam a puncus húsos részét, ezt a nyelvet meg bele szoktam gyömöszölni, hogy esztétikailag ne legyen csúnya. Aztán utána jól áll. De amúgy lehet ebből a nyelvből levágni? Persze orvossal gondoltam, nem én magamnak. Vicces is lenne, hm. Haha, el is képzeltem, nyisz nyisz saját magamnak, aztán a felesleget kidobom, a maradékot meg megvarrom. De nem. Ilyenre nem vetemednék.

És azt is szeretném tudni, hogy a pasiknak a műgolyóját ki lehet szedni? Vagy az ott marad örökre? Kösz szépen



2019. febr. 5. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nőknél nem megoldható ez a mű dolog. Esztétikai intimműtét létezik igen, a te gomdodat is meglehet oldani, viszont 6-700 ezer Ft. Legalábbis Hévízen, ahol néztem plasztikai sebészt.

Hadd kérdezzem meg : ha nem tetszik a látvány... Akkor mi a fenének húzogatod, ezt nem értem?

2019. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert mindig megszoktam magamnak nézni, hogy néz ki. Kíváncsiságból
2019. febr. 5. 20:20
 3/11 anonim válasza:
85%
Ember, te nem vagy normális. 😂😂😂😂 Ez haláli.
2019. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez komoly dolog. Csak nem tudom ezt szebben leírni. Annyi kérdésem van még.
2019. febr. 5. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Drága bogár!

A heréléssel ellentétben a szeméremajkak eltávolítása nem befolyásolja sem a hormonháztartásod, sem a nemzőképességed.

Azzal megegyező folyamat a petefészkeid eltávolítása lenne. Mivel ez kívülről nem látszik, nem fogsz kapni műpetefészket.

2019. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Miskárolás rá a jó szó, legalábbis az állatvilágban így mondják a nőstény ivartalanítását.
2019. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
69%
A herélés női megfelelője a petefészekeltávolítás.
2019. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
93%
Azon nyomban csapj fel egy biológia tankönyvet, mert túl azon, hogy a férfi testrészekkel nem vagy tisztában, a sajátodat se ismered. Hidd el, később még jól fog jönni. Jó tanács volt, nem b_szogatni akarlak.
2019. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
attól lóg mert állandóan huzogatod... neked nem péló van a lábad közt, hogy rángassad
2019. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindent ki lehet szedni, a műgolyót is, de ahhoz újra fel kell vágni a zacsit
2019. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!