Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-25 évesen, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25 évesen, ha valakinek nem volt semmilyen kapcsolata, arra miért mondják hogy "sokáig" nem volt kapcsolata és kései szűz hisz nem rég született emberről van szó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Nemrég született? Hát, ha Yoda mester szemével nézzük, akkor biztosan, de amúgy a nemrég születettről a legtöbb embernek a hat hetes csecsemő jut eszébe. 25 évesen leélted az életed harmadát. Szex nélkül. Akárhogy magyarázod, ez szívás. Amit sose fogsz bepótolni.


Mielőtt lepontoznátok, azért tudom ennyire, mert én is 25 évesen vesztettem el. És azóta is szívok miatta. És két kézzel fojtanám meg az összes k**va, elégedetten szexelgető párocskát, hogy éljék át egy töredékét annak a frusztrációnak, ami bennem van. Hogy megtapasztalják, milyen, amikor a világ állandóan azt üzeni neked, hogy NEM VAGY ELÉG JÓ, ha a fejed tetejére állsz, akkor se, sőt, élned se kéne, leszarjuk a vágyaidat. Na, ilyen idegbeteg barom leszel, mint én, ha ennyire sokáig nem tudsz szexelni és ezért nézik le az emberek.

2019. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Te se vagy normális, 1-es... 😂


Kérdező, nyugodj meg, semmivel nem vagy elkésve. Mindenkinek a maga ritmusában kell fejlődnie és élnie.

2019. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nem, de a társadalom se az. Aki meg el akarja veszteni a szüzességét, de nem tudja, annak hiába mondod, hogy "saját ritmus", meg a tököm tudja, mi. Csak azt látja mindenhol, hogy a társadalom mélységesen lenézi az ilyen fiúkat. Szted miért van az, hogy minden gólyatábor első estéjén kötelező jelleggel előkerül az "énmégsoha"-játék, ahol jól kiderül, hogy ki mikor vesztette el? Persze, a felszínen mindenki azt mondja neked, hogy nem számít, nem verseny, gyerekes ez a méregetés. A valóságban meg mindenki arra törekszik, hogy lekörözze a másikat, és ne ő legyen a nyomorultabb. És a csajok nézik le a legjobban a késői szüzeket. Ha szóvá teszed nekik, hogy 25 évesen még nem voltál senkivel, akkor úgy néznek majd rád, mint a leprásra. Még akkor is, ha közben azt kommunikálják feléd, hogy "semmi gond, biztos megvan az oka". Az élet egy rat race. Ezen a ponton a kérdező helyében én már elkezdenék hazudozni, hogy ne nézzenek hülyének, mert annál nehezebb lesz.
2019. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát a 18 a nagykorúság na ha innan számítjuk akkor is csak 6-7 éve vagyok felnőtt 17 évig gyerek voltam, szerintem huszonévesen még mindenki egy "nagy gyerek"
2019. jan. 16. 20:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Sosem kérdezték tőlem meg szerintem nem is gondolják ezt
2019. jan. 16. 21:00
 6/14 anonim ***** válasza:
21 vagyok, de lassan olyan, mint az egyes :D a selejt kihullik, és szar érzés selejtnek lenni, nem a dugás hiánya maga, egyáltalán nem, a tudat, hogy nem vagy szinten, hogy többet érnek az ismerőseid, barátaid, haverjaid, az utolsó putris, drogos bűnöző az emészti fel az embert. Ha téged ez nem zavar, jó neked.
2019. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a szextől lesz valaki értékes ember
2019. jan. 16. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:

"Hát a 18 a nagykorúság na ha innan számítjuk akkor is csak 6-7 éve vagyok felnőtt 17 évig gyerek voltam, szerintem huszonévesen még mindenki egy "nagy gyerek""


Ebben amúgy teljesen igazad van.


"Sosem kérdezték tőlem meg szerintem nem is gondolják ezt"


Azért lehet így, mert még nem voltál gólyatáborban, vagy olyan baráti összejövetelen, ahol részegen ez előkerült. De ha lettél volna, akkor tudod, miről beszélek.



"Szerintem nem a szextől lesz valaki értékes ember"



Nem, csak attól leszel férfi, hogy meg tudod szerezni, amire vágysz. Ha nem, akkor se te, se a társadalom nem fog annak tekinteni. És egy idő után már túljutsz azon, hogy ki az értékes ember, egyszerűen szexet akarsz majd és kapcsolatot. És rájössz, hogy sokkal hamarabb kellett volna elkezdeni, mert a csajok köröket vernek rád.

2019. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát egy csajnál nem erény az ha sok volt neki a másik ha egy belém szeret nem azt fogja nézni hogy milyen a szexuális elő életem,a másik sokak szerint jóképű vagyok csak azt nem tudom miért nem lehet elhinni hogy egyszerűen ennyi idő alatt nem tudtam lányt találni, mikor mentem középiskolába tetszettem sok csajnak de ugye mindegyiknek már barátja volt, aztán teltek az évek én ugye jó gyerek voltam nem jártam el bulizni nekem nincs igényem a részeg rcokra, a munkahelyen megint csak mindenki foglalt pedig sokuknak tetszem ezt abból látom ahogy rám néznek gondolom ezt tudatlanul teszik mert ugye szavakkal leeht hazudozni, manipulálni de a nonverbális kommunikáció a tudat alattinkba van és azt nem lehet eltitkolni, szóval így alakult az életem. bocsi a helyes írási hibákért csak este van és gyorsan írtam
2019. jan. 16. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az a típus akit nem tudok sajnálni, elcseszed az életed, az idióta elveid miatt, soha nem jönnek vissza ezek az évek, más összetenné a két kezét, ha tetszene bárkinek, nem tudod becsülni a genetikádat, szánalmas vagy az az igazság, szánalmasabb, mint a magamfajta (pedig az nagy szó).
2019. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!