Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor azt mondják hogy ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt mondják hogy ennyi idősen miért nem volt barátnőd miért csodálkoznak? Szerintem 24 év nem valami sok idő, olyan mintha egy csecsemőtől elvárnák a szoba tisztaságot

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tizenévesen általában el szokták kezdeni, akkor már - ideális esetben - annyira tombolnak a hormonok, hogy szinte alig bírod, majd' szétfeszít az érzés. De nyilván nem mindenkinél van ez így, habitusban, jellemben vannak eltérések.
2019. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát én nyugodt voltan
2019. jan. 9. 09:25
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Elég furcsa és bizarr hasonlatot hoztál fel. Ez által érdekes szintre helyzeted magad. Azért csodálkoznak, mert korántsem megszokott és nem ez az átlag.
2019. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Gyépésmérnök ***** válasza:
7%

Mióta vered? 12-13 éves korod óta?

Az alfahímeket akkor már szorgosan cumizzák a kiscsajok.

2019. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

A hasonlat nem éppen helytálló. Sőt...

Én azt gondolom, hogy 24 évesen egy kicsit késésben vagy ezzel a dologgal, mert nulla párkapcsolati tapasztalatod van és még csak most fogod elkezdeni a tanulási folyamatot, ha lesz egy barátnőd.

Ami nem gáz, egyáltalán nem ciki, tényleg. Mások vagyunk, máskor kezdjük, más a fontos.

De egy veled egyidős lány pl nem hiszem, hogy egyből a karjaidba omlik, ha megtudja, hogy neki úgymond mindent "megtanítani", "rávilágítani" dolgokra, hiszen nem vagytok egy szinten, mint a 16 éves Gyurika és a 15 éves Éva, akik egymás mellett érnek és csiszolódnak.

Te most kezded majd csak el, a te korosztályod pedig már komoly kapcsolatban van és összebútorozást, családot tervez a párjával.

2019. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz nem vagyok késésben és hülye aki családot alapít
2019. jan. 9. 09:33
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert nem az átlagot hozza(ahogy itt írta valaki), és nem megy a többi ember után,mint a birka, attól még nem jelenti hogy lekésett mindenről.Egy csaj is elkel a pasiknál attól függetlenül,hogy 24 évesen még szűz.És még párkaocsolata is lesz.Mondhatjátok h nem de én tudok példát.

Amùgy egy év alatt behozhatja azt az időt amit szerintetek eddig.kihagyott.Már ha akarja.

2019. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gyépésmérnök ***** válasza:
18%
Soha nem hozod be az elvesztegetett tizenéves korodat. Gondolj bele, őseink a vadonban a 20-at sem nagyon érték meg.
2019. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

"Ez nem igaz nem vagyok késésben és hülye aki családot alapít"


Ilyen megjegyzések után én azon csodálkoznék, ha lett volna, vagy valaha lenne.

2019. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miért
2019. jan. 9. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!