Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs mestruáciom? 23L

Cicamica12 kérdése:

Nincs mestruáciom? 23L

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal kereslek meg benneteket ..! Hogy nincs mestruáciom !! Dokinál voltam !! Annyit mondott hogy, ne agodjak !! De én már nagyon is aggódom!! Hormon problémák lehetnek a háttérben ?? Habár nem gondolom akkor mondta volna a doki ! És az is zavar amíg nincs mestruáciom adig baba sincs !! Nagyon szeretnénk válaszokat köszönöm !!
2019. febr. 7. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz. Aki egy 23 éves nőnek azt mondja, ne aggódj és ne tegyél semmit úgy, hogy nem menstruálsz, az nem épp a szakma ördöge.

Hormonális vérvétel kell meg cukorterhelés vizsgálat inzulin szintekkel. Ezekből lehet látni, hogy hormonális baj van e.

2019. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó nőgyógyász és jó endokrinológus kellene szerintem, akik kiderítik a problémát.
2019. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!