Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tiszta pattanásos vagyok. Mit...

Tiszta pattanásos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éves koromban kezdtek rajtam kijönni a pattanások, és most, 6 év elteltével sem változott semmit. A homlokom, az arcom, a hátam, a combom,a karom, a vállam mind tele van pattanásokkal. Kb. 1000 féle kence-ficét használtam már, de még a kozmetikus és a bőrgyógyász sem tudott velem mit kezdeni. Most ballagok és rohadt undorítóan fog kinézni a tablóképen a pattanásos fejem. Mit tegyek hogy eltűnjenek?

2019. febr. 8. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Endokrinológus, bőrgyógyász, kozmetikus

Rendszeres sport, sok víz, egészséges táplálkozás

2019. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem pattanasra az Akneroxid gyógyszertári krém jött be.

Fényképezés előtt kérd meg Anyukádat, hogy kenjen fel neked alapozót. Egyébként retusálják a képeket, ha jó munkát végeznek, olyan lesz az arcod a fényképen, mint a babapopsi.

2019. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyeneknél szoktak retusálni, szóval ne aggódj, az segíthet a képen.
2019. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kamugyrosz válasza:

Juuuj ugyan ez volt!!


Nekem egy vált be

A fejemen kívül semmit se nyomogattam, meg azt se ami már kezdett sargasabb lenni

És eltunt utána meg tok gyönyörű puha bor lett

A fejemnel meg rendszeresen garnieres micellas vízzel tisztitom (tudod az a kek), utána egy nivea arctisztito tejjel megyek vegig az arcomon

Másnap már sokkal szebb és simább lett de a legfontosabb az h nem volt gyulladt.

A lenyeg h ne nyomogasd soha és ne rakj ra semmit! Ja és sok víz!!

Probald meg egy hetig. Nincs vesztenivalod❤️

2019. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ugyan ez a helyzet, csak nekem az arcom, a hátam és a vállam nagyon pattanásos. Akneroxid jó rá, de ha túl sokáig

folyamatosan használod, akkor szárítja a bőrt, ami csúnya és nem egy kellemes érzés. Ha nem nyomkodod és kaparászod, este bekened Akneroxiddal, reggel pedig lemosod, akkor sokkal jobb lesz. Az Avon-nak van egy olyan Clear Skin terméke, ami

2019. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5 vagyok, félrenyomram :D

Tehát, az Avonnál vannak a Clear Skin termékek, de mivel most nincs olyan újságom, amiben az is benne van, ezért nem tudom mi a neve a cuccnak, de csak rá kell kenni a pattanásra, nem az egész bőrre és nekem használt. Nappal tökéletes volt, teljesen észrevehetlen és hagyja a bőrt lélegezni. Emellett használj arcmaszkot havi 1-2 alkalommal, mert ugyan semmit sem használ, de eltávolítja az elhalt bőrt, így máris szebb az arcod :)

Remélem segít valamennyit.

2019. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!