Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ekkora cisztával baj lehet...

Ekkora cisztával baj lehet már? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron éreztem csomót a jobb mellemben. El is mentem orvoshoz, először a nőgyógyász nézett meg aki egyből át küldött mell uh-ra. Sok kicsi és egy nagy ciszta volt látható amiből a nagy 9 mm. Azóta szerintem nagyobbodott, vissza megyek majd orvoshoz vele. Viszont a jobb combom fájt és fáj is, akkor azt mondta a nőgyógyász hogy össze függésben lehet a kettő. De miért? És ha nagyobbodott a ciszta az mit jelenthet? Daganatba átmehet? Mert az uh-n megkérdezte az orvos hogy volt/van e daganatos a családban.
2019. febr. 9. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nyár óta nem mentél vissza az orvoshoz? :O A korai felismerés fontosságáról szajkóznak állandóan.
2019. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már rég vissza kellett volna menned a dokihoz. Igen lehet rákos daganat is. A fiatal kor sajnos nem biztosíték a rák ellen.
2019. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, találtak csomókat a melledben, ezt ultrahang meg is erősítette. És utána mi történt? Valamit csak mondtak, hogy mit kell csinálni?
2019. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondtak hogy fel ev mulva menjek vissza.
2019. febr. 11. 00:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Vissza fogok menni. Csak azert remelem nem ment át daganatba. Sajnos a csalad nagy resze valamilyen daganat miatt ment el, uh-s dr. nonek ez volt a masodik kerdese miutan meglatta mi van ott. De annyira bennem maradt az arca mikor meglatta a monitort es mikor ramnezett.
2019. febr. 11. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!