Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy nagyon könnyen...

Normális, hogy nagyon könnyen felizgulok?

Figyelt kérdés

17 éves, szűz lány vagyok. Eddig viszonylag tudtam kontrollálni, hogy mennyire izguljak fel (, ha pl. suliba tört rám, akkor le tudtam állítani).

Jelenleg az első párkapcsolatomba vagyok, és azt vettem észre, hogy már egy hosszabb csók be tud nedvesíteni. Ezen kívül már ha csak rámír képes vagyok kancás lenni.

Normális, hogy ilyen könnyen benedvesedek? Félek, hogy emiatt fogom hamar letudni az első szexet is, pedig azért van bennem egy "minimum 3 hónapot illene várni" elv.


2019. febr. 10. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen normális, pettingeljetek, amíg nem vagy kész a szüzességed elvesztésére.
2019. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lennék a pasid :p
2019. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Normális.
2019. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó neked.
2019. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én dupla annyi idős nő vagyok, és az én testem is így reagál, akár egy pikánsabb gondolatra vagy egy csókra is.
2019. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tök normális. Én pont dupla annyi idős vagyok mint te, és én is nagyon könnyen be tudok gerjedni(hála istennek). De tényleg ne kapkodj el semmit, hidd el, érdemes egy kicsit várni.
2019. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. 16 éves korom óta vagyok együtt a párommal, és a mai napig így reagálunk egymásra. Akkor feküdjetek le, amikor mindketten készen vagytok. Nincs “ennyit vagy annyit kötelező várni”, de ne hagyd hogy ráderőltessék. Ne feszülj rá, mert akkor nem tudsz ellazulni odalent.

23N

2019. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljesen normális. Mondjuk ha a suliban nedvesedsz be akkor az, hogy oldod meg ? Bugyicserével?
2019. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!