Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet könnyen eltávolít...

Hogyan lehet könnyen eltávolítani az intim (menstruációs) kelyhet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem használni úgy, hogy nincs vérzés. Próbálgatom. Viszont nagyon nehezet tudom kihúzni...kicsúszik a kezemből és hosszú perces vesződések árán tudom csak eltávolítani különböző testhelyzeteket kipróbálva. De ha majd vérezni is fogok nem hiszem, hogy ez túl jó lenne, mert ahogy kiszedem összevérzek mindent,. Esetleg valamit nem csinálok jól? Jól jönne valami tanács/ segítség. (jaj és a vége eléggé kint van - zavar - vagy nem nyomom fel eléggé, vagy ilyen rövid lenne a hüvelyem? )

A válaszokat előre is köszi :)



2017. máj. 23. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen kelyhet van? Lehet, hogy másfajta lenne jó a számodra. FBon keresd az intim kehely/tölcsér és mosibetet csoportot. Csupa kedves, segítőkész, tapasztalt csajszi vár. Nekem is segítettek.
2017. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!