Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi betét mánia?

Egészségügyi betét mánia?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de mostanság állandóan viselek Egészségügyi betétet.Mániámmá vált mert jó érzés. Kellemes meleg s puha, tetszik hogy ott van.

Szerintetek ez ciki?

Bár így sose érhet meglepetés.

De nagyon tetszik hogy ott van mindig a betét.


16/L



2018. nov. 20. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha neked így kényelmes :)
2018. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ugyan nem ciki, csak majd mikor bepállasz meg gombásodsz, akkor az nem fog annyira tetszeni.

Nem véletlenül javasolják hogy pamut alsóneműt, szellőző ruhákat viseljen az ember, ha lehet.

Ha attól félsz, hogy váratlanul megjön, akkor légáteresztő tisztasági betétet használj.

2018. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem félek attól hogy hirtelen jön meg csak egy lehetőség.

Ezt eddig nem tudtam hogy ilyen gondok is lehetnek.

Lehet szétnézek akkor a tisztasági-k közt de ott nincs nagyon hosszú féle.

A kedvencem a éjszakai s a nagy betétek mert kellemes érzést nyújt viselni.

Bár egyszer megjegyezte nekem barátnő hogy akkor már inkontinenciabetét vagy pelenka... :/ de gondolkodtam rajta de az nem lehet olyan kényelmes.

2018. nov. 20. 23:26
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Egy darabig én is ezt csináltam (bő folyás miatt kezdtem el), egy darabig jó volt, aztán akármilyen pamutos, légáteresztős cuccot vettem, olyan gombám lett, hogy ketté állt a fülem. Meg lett húgyúti fertőzésem is, bár nem tudom, hogy az is ettől volt-e.

Mióta nem hordom, kutya bajom.

(Nyilván előbb kikezeltettem a bajaimat, de azóta nem jöttek vissza)

Nem ajánlom.

2018. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
én is teszekbe mindig és is szeretem :D
2018. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem ciki, főleg, ha csak te tudod, h ott van! :) Én is gyakran viselek betéted de azért nem mindig. Mensikor csak éjszakait, azon kívül meg normált. Jobban szeretem, mint a tisztaságit mert kibírja reggeltől estig a legdurvább folyás alatt is, sokkal puhább, testhezállóbb, és megnyugtató érzés, h ott van. Ilyenkor télen meg még jó is, h melegít. Viszont tényleg nem jó folyamatosan hordani néha hagyni kell had legyen picit szabadon a nunus. Éjszaka sosem hordom, sokszor még bugyi sincs rajtam, csak egy lenge rövidnaci, ami alatt átszellőzik picit. Nekem még sosem lett ebből bajom, h mensin kívül is gyakran viselem. Mondjuk eddig én is picit gáznak éreztem, de most, h így olvasom, h más is van aki mensin kívül is viseli, így már én is lazábban kezelem ezt a kérdést. :)

Ha nem bánod, lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban: Meddig hordasz egy betétet? Éjszaka is használod? Nem sajnálod "tisztán" kidobni? Mennyi betétet használsz el havonta? Több félét is használsz, vagy mindig ugyanazt? Sok fajtát kipróbáltál már eddig? Ha látsz valami olyat, amilyen még nem volt ki szoktad próbálni? Mensizni is szeretsz bele, vagy inkább csak tisztán szereted hordani? A tampont próbáltad már?

Amúgy meg bocs már, nem szeretnék tolakodó lenni, szimplán csak érdekel ez a dolog, egyrészt mert én is szeretek betétet viselni, másrészt mert őszintén szólva kissé meglepett a korod. Ugyanis az a tapasztalatom, h pont a te korosztályod nagy része ki nem állhatja a betétet, inkább a tamponért vannak megőrülve. És mindig is szerettem azt, ha valaki saját utakon jár, és nem a többséget követi! :)

2018. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha nem bánod, lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

Általában olyan 6-8 órát szoktam egy betétet viselni olykor ha elcsúszik vagy nagyon gyűrődik akkor hamarabb cserélem.Éjszakai is szoktam de szoktak lenni kivételek amikor nem, ilyen az amikor pokoli meleg van a házban.

Deee olykor nagyon sajnálom tisztán kidobni. Havonta úgy 70-90 közt talán de van mikor sokkal kevesebbet. :S Kicsit bizarr így leírva a mennyiség O.o Mindig váltakozva használom de csak 2 csomag közt hogy azért el is fogyjon amelyik csomagot felbontom.

A szárnyas betétekből s a éjszakaikból szinte mindent kipróbáltam s mindegyikből van is itthon. a zacskókat speciel össze gyűjtöttem hogy tudjam melyik volt meg.

Ha jön ki új azt megveszem. :)

Mensizni is szeretek a betétekbe Nagy kedvenc de ahoz főleg azokat választom amik műanyag szegélyesek s biztos nem szivárog.De sokkal jobban szeretem tisztán hordani. :)

Sosem próbáltam tampont viszont most nézelődöm a inkontinencia betétek s a pelenkák felé valamiért meg a mosi betét is felkeltette a érdeklődésemet.



Én szeretem hogy egyedi vagyok s hogy ilyen.

Anyám nagyon furán vette, hogy ennyi betétet veszek a elején de most már elfogadta.

A egyik szekrényem polca csak betét csomagokkal van tele.

Bár még a intimkehely is érdekesnek hangzik.

2018. dec. 22. 00:35
 8/13 anonim válasza:
72%
Nem vagy egyedul... sőt! Csak sokan nem merik felvállalni, még név nélkül is. És férfi is van köztük, aki szereti magának, pedig hetero. :)
2018. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Bocsi a jobb válasz reményében hogy ne ugráljak két lap közt átmásoltam azt de az ott maradt. O.o telefonon nem látszott.

A első sor másolt.

2018. dec. 22. 00:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Lol a fius dologgal egyet ertek:D 20F
2018. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!