Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fémes szag menzesz előtt? Más...

Fémes szag menzesz előtt? Más tapasztal ilyet?

Figyelt kérdés

Elméletileg hamarosan meg kell jöjjön nekem (akár perceken belül, de az is lehet, hogy csak holnap fog), és most vettem észre pisilés közben, hogy fémes szagot érzek, mintha már véreznék. Viszont a papíron egy csepp vér sem volt.

Mással is történt már meg ez? Vagy normális az ilyesmi?


Augusztus végén hagytam abba a fogamzásgátló szedését, ez lenne azóta az ötödik menzeszem. Az előző négy rendben volt, szinte ugyan annyi nap után jött meg, most ahhoz képest egy kicsit késik (de még mindig egy hónapon belül van). 20 leszek, terhes sose voltam, 4 évig szedtem fogamzásgátlót. Tudtommal nincs semmilyen betegségem. Utoljára szeptemberben voltam nőgyógyászati vizsgálaton, és a doktor semmi rendhagyót nem vett észre.



2019. febr. 10. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, eddig kb. 2x éreztem ilyet (nem 2 egymást követő menstruáció idején). Tabit sosem szedtem, terhes se voltam még, egészséges vagyok.

26N

2019. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!