Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek elmenni orvoshoz? Lent

Nem merek elmenni orvoshoz? Lent

Figyelt kérdés

Légyszi ne hurrogjatok le.

Mar voltam eletemben nogyogyaszati vizsgalaton. Kb 2 hete nagyon szaraz a huvelyem és ég. Félek, hogy kiderul valami sulyos bajom van. Tudom nem megoldas, ha nem veszek tudomast rola. Penzem nincs még magan orvoshoz menni. Az sztkstol pedig felek. Regebben nem nala voltam, hanem normalisnal, de o mar nincs. 18/L



2019. febr. 12. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is ismered az sztk-s orvost, akkor miért félsz tőle? A kinézetre, hallomásra ne adj, biztosan rendes lehet, neked most más választásod nincs: vagy orvos, vagy szenvedés...

Azt hiszem, nincs nagyobb bajod, ne félj a vizsgálattól, szerintem csak egy kis probléma, ami orvosolható.

Jobbulást neked, kérdező, bátorság!

2019. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges h gombás fertőzés.. és azt nem ártana kikezeltetni! Mert tovább is terjedhet! Minél tovább húzod annál nagyobb kárt csinálsz saját magadnak!
2019. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A magán rendelésen ugyanazok a dokik vannak, akik SZTK-ban nyomatják.
2019. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj ki egy új kérdést,de úgy hogy szerepeljen benne hogy melyik megye,megyik kórházába ki tud jó sztk-s nőgyógyászt ajánlani és akkor biztos jó kezekbe tudnak majd a válaszolók elirányítani.
2019. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az orvos vizsgál az SZTK-ban is és magánban is. Csak az egyikért kell fizetni, a másikért nem. Azt sem írtad hogy élsz-e nemi életet!

Ha nagyon félsz, elkísérlek!

2019. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magánrendelés annyival ér tőbbet, hogy jobban rád szánják az időt, mert abban a 3-4 órában csak 7-8 beteget vállal a doki, míg az Sztk-ban el kell lásson akár 40-et is. Egyébként szerintem valami fertőzés van a dologban. Akkor viszont a partnert is kezelni kell. Ebben a dologban a bőórgyógyászok is otthon vannak
2019. febr. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!