Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta gyanúval még...

Petefészekciszta gyanúval még így is érdemes elmenni az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Október vége óta tapasztalok alhasi görcsöket, nyilalásokat, csípőmre, combjaimra kisugærzó égő ęrzést, fàjdalmat (Monural, Cataflam után sem lett jobb). Most januárra kaptam időpontot aszerint, hogy mikor fog megjönni a meszeszem. Viszont még nem jött meg, annak ellenére hogy 26 naposak szoktak a ciklusaim lenni åtlagban, és jövő hétre kaptam időpontot.


Ha addigra jönne meg hogy csak 1-2 nap választja el a vizsgálat napjától, akkor lemondjam az időpontot?



2018. jan. 4. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképpen. UH-on mindent látni fognak.
2018. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, menj el. 2-3 nappal előtte még simán lát mindent az UH-n, de lehet ezt menstruáció alatt is meg lehet csinálni. Ne várj addig amíg komolyabb nem lesz
2018. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha pont a vizsgålat napjån jön meg?
2018. jan. 4. 16:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat.
2018. jan. 4. 16:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Már tegnap megjött.... így biztos lehetséges a vizsgálat?
2018. jan. 6. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!