Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » KLION-D 100 hüvelytablettát...

KLION-D 100 hüvelytablettát írtak fel nekem gombára és lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Az orvosnál annyira megrémültem, hogy ezek a kérdések csak most vetődtek fel bennem.

1. Szexelni lehet a kúra alatt vagy nem lehet? (óvszerral)

2. Milyen gyógyszert szedjek utána, hogy helyre állítsam a hüvelyflórámat?

3. Mivel tudnám elősegíteni a gyógyulásomat?

4. Csökken-e a fogamzásgátló hatása (mercilon)?

5. Ma kezdem el a kúrát, de 2 nap múlva menstruálni fogok, azalatt, hogy kell használni a gyógyszert?

Köszönöm előre is a válaszokat, mindenesetre a gyógyszerésztől is megkérdezem ezeket, biztos ami biztos. :)



2019. febr. 13. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Ne szexelj és a párodat is kezeltessétek, mert vissza fog fertőzni, ugyanis mint írod, gyógyszerrel vedekeztek, tehát a testnedvek cserélődnek. Ez a legfontosabb, ő is menjen dokihoz, addig semmi szex!!!

Egészséges életmóddal helyreállíthatod a hüvelyflórádat, illetve irrigálhatsz is. A gyógyszer hatását nem befolyásolja.

2019. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még egy sztár "orvos", aki nem tájékoztatja a betegét. Az első válaszolót sem értem, miért menne a partner orvoshoz? Ilyen esetben, egy normális doki a partnernek is ír fel gyógyszert. Ez van, mikor mindegy, hogy kihez is megy az ember, mondván, hogy orvos!
2019. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!