Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aplikátorral hogyan kell...

Aplikátorral hogyan kell felhelyezni a hüvelytablettát?

Figyelt kérdés
Sajnos kijött a hüvelygombám és külföldön, ami gyógyszert használtam, receptköteles. Kaptam egy másikat, amelyikhez van egy aplikátor. Meddig kell bedugni az aplikátort? Ha a tabletta felhelyezése után egyből letisztítom, akkor nem csökkeni a tabletta hatóereje? (este javasolják, mert ha fekszel jobban hat)

2018. okt. 24. 19:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Kb. mint a tampont, olyan mélységre. Nem tudom használtál-e tampont. Nekem is volt, kb egy ujjnyira fel vagy tovább picit. Érzéssel :D este rakd fel lefekvés előtt, betétet rakj be, esélyes hogy reggel mikor felállsz, kifolyik ami feloldódott. De ez nem probléma. Az applikátort tisztítod meg? Ettől nem csökken a tabletta hatóereje, nem függnek össze hiszen a felhelyezést segíti az applikátor. De tartsd tisztán.
2018. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Használtam tampont. Köszi a választ.

A tisztítás és a hatás közötti összefüggést úgy értem, hogy elfekszem, felhelyezem a tablettát. Utána viszont fel kell állnom, hogy kimenjek letisztítani az aplikátort.

2018. okt. 24. 20:04
 3/4 anonim válasza:
100%
Ja érteem :) kis idő alatt még nem kezd oldódni és elmozdulni sem fog. Kitartás, remélem nem vészes a gomba :)
2018. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) nem vészes szerencsére :)
2018. okt. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!