Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúpot lehet túl mélyre...

Hüvelykúpot lehet túl mélyre nyomni? Szűzhártyával nem sértheti?

Figyelt kérdés

a nőgyógyászom felírta sok folyás miatt. tegnap használtam az elsőt, és nagyon nehezen ment fel, mivel még a nőgyógyászati vizsgálaton kívül (gyulladási tünetek miatt vizsgálta ujjal), nem volt bennem semmi, nem is mertem sose tampont használni. sikosítással sikerült tegnap olyan egy két centire felrakni, de eléggé nyomott amíg szét nem olvadt. nap közben rendesen egyfolytában folyt ki utána a sárga cucc, nem tudom mennyinek sikerült felszívódnia. ma is nagyon nehezen ment fel, aztán ismét jó sok síkosítással megpróbáltam, ezúttal viszont pont hogy az ellentétét értem el, és eléggé bement, mondhatni "eltűnt". nem merek és nem is tudok teljes ujjal felnyúlni magamnak, de kicsit furcsa érzésem van azóta a petefészkeknél, és elég ijesztő hogy amikor benyúlok amennyire tudok, nem találom a kúpot. másrészt meg félek, hogy a szűzhártyámat esetleg átszakítottam ezzel, vagy megsértettem.. tudom furcsán hangzik, de eléggé ijesztő ez a helyzet nekem, félve nyúlok be. valaki nyugtasson meg!

17/L


2019. febr. 16. 22:55
 1/4 A kérdező kommentje:

*szűzhártyát

elírtam a kérdésben

2019. febr. 16. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szakítottad el, azon amúgy is van egy vagy több lyuk, ráadásul rugalmas hártya. Szüzen simán tudtam használni a Super méretű tampont, a lányom is. Szerintem így is szívódott fel elég, de legközelebb nyomd fel, amíg megy.
2019. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól van az úgy, hogy magasabbra tudtad feltenni. Elszúrni nem tudod.
2019. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kúpot annyira kell felnyomni, amennyire csak tudod. Tehát az a jó, ha az egész ujjadat betolod utána. A szűzhártya a hüvelynyílásnál van, és egy rugalmas redő. Semmi baja nem lesz ennyitől. Egyébként is fájt volna, ha megreped.
2019. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!