Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utan faj a huvelyem?

Szex utan faj a huvelyem?

Figyelt kérdés
Parkapcsolatban elek jelenleg. Par honappal ezelott jobban birtam a szexet, pedig akkor "durvabb" aktusok voltak, de 2-3 napi szinten nem volt gond. Mostanaban meg alig birom, pedig finomabb stilusra valtottunk, egy menet nem valami rovid, lehet h ez a gond?! (kb 30-40 perc). Mindig nagyon nedves vagyok, felizgulok rendesen, tehat nem hinnem h szarazsag az oka.. Szex kozben nem, utana viszont erzem h faj odalent. Persze nem nagyon, leginkabb meg sem erzem h faj, viszont ha uj menetbe kezdenenk akkor erzem h nem jo erzes, hanem feszito erzes. De 2-3 napra ra mar minden ugyanolyan jo, aztan nagy valoszinuseggel mindez kezdodik elorol.. Egyszeruen nem ertem, egeszseges is vagyok tudtommal...a baratom eleg vastag az igaz... De ha pl ujjal felnyulok (mar bocsanat a kifejezesert), akkor nem faj, csak ha belemhatol. Ja, es nem a gumi az oka, mivel nem azt hasznalunk.

2019. febr. 17. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el no dokihoz
2019. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gombás fertőzés szokott hasonló panaszokat okozni. Legbiztosabb az lenne ha megmutatnád magad nőgyógyásznak vagy bőrgyógyásznak.

Lehet mondani, hogy vigyáztok a higiéniára mégis a gyakorlatban megeshet, hogy besikerül valami fertőzés

2019. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom, azota egyszer sem fordult elo hogy lekopogjam, pedig volt hogy egy oras volt a menet ugy mindennel egyutt, akkor epp nagyon fel voltam izgulva es megse fajt utana sehol :) szoval gondolkodtam es valoszinubb, hogy csak nem mindig eleg hosszu az elojatek, vagy nem vagyok ugy rahangolodva, ellazulva mint kellene, majd dolgozunk rajta:)


Egyebkent ha gomba lenne, akkor kellemetlen erzesem lenne maskor is, nem csak szex utan, es egyeb tunetek is tarsulnanak mint pl viszketes, szag, rendellenes folyas. De koszonom :)

2019. febr. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!