Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Most kezdtem el szedni a yadine fogamzásgátlót, nem védekezés célpontjából. Az orvosom írta fel különböző okok miatt. Elvileg egy évig kell szednem. Ha egy év után abbahagyom mikor lehetséges a teherbe esés?

febr. 17. 07:53  Privát üzenet  

A válaszok
Azonnal. Max pár hónap.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 17. 08:00 Privát üzenet

Ha fogamzásgátlóval feded el a panaszaid a valódi kezelés helyett, akkor ne várj csodát. Ezzel a módszerrel még senkinek nem sikerült varázsütés szerűen meggyógyulnia, majd teherbeesnie.

Inkább keress másik orvost, mert így jó eséllyel csak veszíteni fogsz egy évet, de nem leszel előrébb.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 17. 08:48 Privát üzenet
Ne szedj gyógyszert tönkre fog menni a májad :)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 17. 09:40 Privát üzenet

Az, hogy mit tesz tönkre, abba vitába lehetne szállni. Ennyi erővel ne egyen a kérdező se gyümölcsöt, mert ki tudja, milyen permetszer van/volt rajta.

A gyógyszerrel elfedett panaszokat nem hozza helyre a készítmény, csupán elrejti/enyhíti. Inkább másik nőgyógyászt keresnék a helyedben, kérdező. Olyat, aki nem csuklóból írja fel a foggátlót, hanem hajlandó a betegséggel más módon is foglalkozni, és azon segíteni.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 17. 13:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges, hogy teherbe estem?
Védekezés mellett lehetséges a teherbeesés?
Lehetséges hogy terhes vagyok?
Fogamzásgátlós védekezés esetén ha napokkal azelőtt volt együttlét, hogy kimaradt egy tabletta vagy kihánytam stb. , lehetséges teherbe esni akkor ha utána már védekezek máshogy is?
Szilveszterben vedekezes nelkul csinaltuk, azota mar 3x megjott, rendesen, most pedig kesik. Lehetseges a teherbeeses?
Hüvelykúpot használok fogamzásgátlásra! (ebben van spermicid ölő és aktérium ölő is) Lehetséges, hogy a visszatérő hólyaghurutomat ez a fajta védekezés beolyásolja? Kíváncsian...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!