Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás szex után, normális?

Barna folyás szex után, normális?

Figyelt kérdés

Miután elvesztettem a szüzességem egészen kiszáradt odalent és viszkett is, hámlott. Elkezdtem kenni Canestennel, néhány nap után teljesen rendbe jött. Aztán újra eljött az alkalom és most megint fáj, száraz, de nem viszket, emellé barna folyásom van, ami már maskor is volt, nemi élet előtt, akkor nem foglalkoztam vele és nem is volt belőle semmi probléma.


Mostanra viszont szex után mindig van ilyen. Pár napig szokott tartani, nem védekezünk, mert még nagyon az elején járunk, és nagyjából ez volt a 4.alkalom. Normális a szex utáni barna folyás, és az, hogy így kiszárad? Terhességre, vagy konkrét nemi betegségre utalhat?

A válaszokat előre is köszönöm.



#terhesség #teherbeesés #folyás #nemi élet ##nemibetegség ##nemibetegségek ##hüvelyszárazság ##előjelek
2019. febr. 18. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem védekeztek, mert nagyon az elején jártok? Ekkora hülyeséget :D Gyereket akartok? Ha nem, akkor védekezzetek, az teljesen mindegy, hanyadik alkalom.

Nem normális a barna folyás szex után. Menj orvoshoz.

2019. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
😂😂😂 te jo isten
2019. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább ne szexelj védekezés nélkül, mert még a végén szaporodnál. Ülj vissza az iskolapadba.
2019. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!