Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygyulladás,...

Visszatérő hüvelygyulladás, hpv fertőzés, szex utáni vérzés? Közük van egymáshoz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van, én is sokat olvastam utána. 2 éve élek szexuális életet és azóta visszatérő üvelygyulladásom van, kb. 2 havonta egyszer, de akkor borzalmas. Próbáltam lactofeelt meg idelyn hüvelykúpot is. 4 hónapja elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Nőgyógyászati vizsgálaton a pap tesztem negatív lett, viszont hpv gyanút mondtak. Emiatt is aggódom, de azt mondták csak fél év múlva kell visszamenni rákszűrésre. Többször előfordult mostanában szex után kontaktvérzés, lehet hozzá köze? Nagyon rossz nőgyógyászom van, hozzá többet nem szeretnék menni. Viszont nincs pénzem maszek nőgyógyászhoz, nem tudom kihez tudok fordulni. Valaki nem tud olyan helyet ahol nem egy vagyonért dolgoznak?

2019. febr. 19. 09:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Most is hüvelygyulladásom van, félek elmenni nőgyógyászhoz mert szégyenlem. Ott adnának antibiotikumot vagy az ilyet hogy kezelik ki?
2019. febr. 19. 09:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Hüvely valadek tenyesztest kell csinalni abbol derül ki hogy milyen problémád van. (Bakteriális fertőzés, gomba, stb) es ennek megfelelően fog kezelni.
2019. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem tudom hány éves lehetsz.

Ha két éve élsz szexuális életet akkor feltételezem nem lehetsz idős.

Az első és legfontosabb az hogy jogod van ahhoz hogy elássanak téged az emberek akik ott vannak. Nem tudom hogy a szüliddel hányadán állsz. De ha jó a kapcsolatod anyukáddal vagy ha bízol egy felnőtt nálad idősebb nőben akkor mondd el neki hogy mi van, milyen helyzetben vagy, és kérd meg hogy menjen el veled a nőgyógyászhoz, ez ezért lehet fontos hogy komolyabban vegyenek az orvosok, aszisztensek, nővérek. Tapasztalatból beszélek, 20 éves vagyok, önálló, talpra esett, de még mind édesanyámmal járok nőgyógyászatra.

Azt h beteg vagy ne szégyelld,nem tehetsz róla.

Próbálj meg határozott lenni. Mert bármilyen szomorú is az orvosok nem mindíg akarnak segíteni. Noszogatni kell őket.

Nem tudom hogy hol élsz, de feltételezem hogy egy városi korházban nem egy nőgyógyász van, próbáld meg kideríteni melyik napon ki rendel, és arra a napra időpontot kérni. Ha így nem menne akkor pedig keress fel egy másik korházat, egészségházat, ott ahol én élek erre például van lehetőség.

Ha iskolában jársz, akkor kérheted az osztályfőnököd segíségét, ha férfi és nem mered akkor egy kedves tanárnőt, de az iskola nővért is megkeresheted hogy segítsen neked, ha a szüleidre nem számíthatsz.

Nagyon fontos hogy légy kitartó és ne félj.

Nagyon szívesen segítek neked, írj privát üzenetet.

2019. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!