Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti vérzés?

Hooligan98 kérdése:

Menstruáció előtti vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

5 nap múlva kéne megjönnie, de ma reggel mikor felkeltem eléggé véreztem...

Másfél éve szedek gyógyszert, mindig pontosan jött meg, ilyet még nem tapasztaltam.


Valaki esetleg akivel volt már ilyen, tudna valamit mondani? Kell félnem, vagy nem?



2019. febr. 19. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátló tablettát szedsz, egyáltalán nincs soha menstruációd. A szünetben megvonásos vérzésed van. Ha most hamarabb jött meg (tehát az aktív tabletták szedése alatt), akkor köztes vérzésed van. Nagy ritkán előfordul. Szedd tovább a levelet, ahogy egyébként is kellene, és tartasd meg a szünetet, ahogy egyébként is kellene. Ha nem csökkentette semmi a hatását, akkor védve vagy.
2019. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Terhességtől nem kell félned, viszont a köztes vérzés nem jó! Keresd fel a nődokid!

Nekem egyszer volt ilyen, gombás fertőzést canesten unoval kezeltem és méhszájsebem lett. Kaptam gyógyszert, kenőcsöt, kúpot, és néhány nap alatt rendbe jöttem.

2019. febr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben jelez bajt a köztes vérzés. Mivel a bevitt mű hormonok irányítják a szervezetedet, simán előfordulhat néha. Ha a megvonásos vérzéssel elmúlik, akkor felesleges dokihoz menni.
2019. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!