Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami tanács? Arra gyanakszom...

Valami tanács? Arra gyanakszom hogy hevesebb szex redménye. Fáj, Érintéskor szúr a csiklóm körül. Nagyon érzékeny. Más tünetem nincs. A behatolás nem fájdalmas.3 napja van ez így. Mi a véleményetek, mit tehetek amennyiben valóban sérülésről van szó?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 11:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Valami krém jó lehet rá? Szüneteltessem a szexuális életem?
2019. febr. 20. 11:24
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem hogy komoly bajod lenne, kidörzsölődhetett kicsit. Lehet a hevesebb szex miatt. Én a "majd elmúlik" módszert szoktam alkalmazni, meg igyekszem a lehető legjobban tisztán tartani a sérült részt. Ha egy hét alatt nem múlik el, akkor azért keresd fel az orvosod. Ha a szex nem fáj, akkor szerintem nem kell kerülnöd, de persze az érzékeny részeket hagyjátok ki a dologból.
2019. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kend be bepanthen plus-szal, ha sérülés, azzal hamar helyre fog jönni.
2019. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, persze, amíg nem gyógyul meg, addig ne nagyon szexelj!
2019. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azért ez lehet fertőzés is vagy gomba. kellemetlen, másabb jellegű folyásod nincs? Ha igen, azt viszont kezelni kell!
2019. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, más kellemetlenség tényleg nincs.
2019. febr. 20. 17:06
 7/8 A kérdező kommentje:
De nagyon idegesítő, remélem hamar elmúlik. Jöhet bármilyen tanács amivel fergyorsítható a folyamat
2019. febr. 20. 20:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Kenegetem, még nem múlt semmit
2019. febr. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!