Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok felhelyezni...

Miért nem tudok felhelyezni egy másik tampont, miután az előzőt kivettem?

Figyelt kérdés
Lehet mert nem vagyok elèggé “nedves”? Ilyenkor várnom kéne egy kicsit?

2019. febr. 21. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem is azert mert kiszarad a huvelyed. Nem szeretem a tampont, amikor csak lehet inkabb betetet hasznalok. Depl. Munkahelyen nem igazan megoldhato. Probaltam intimtolcsert (csak itthon) de sztem tágit és azota volt inkontinenciam.
2019. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért. Ha nincs elég vér, akkor betenni, kihúzni is nehéz. Ezért nem szeretem, én is inkább betétezek. A gyengébb napokon nem tudom betenni. Az erősebb napokon viszont nem lenne elég, de nagyobbat meg nem tudok betenni, mert nem megy be. Átlagos napon még a minivel elboldogulok.
2019. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit csináljak? Erőssebb napon is így járok, gyengébnél még nem is próbáltam. Normál tamponnal próbáltam.
2019. febr. 21. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Vársz fél órát, és felteszed utána. Addig nyilván egy betét legyen bent.
2019. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így, nekem elég volt, hogy felkeltem a sloziról, léptem a helyiségben 1-2 és utána megint megpróbáltam és oké volt... 😅
2019. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!