Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy még mindig hüvelyg...

Lehet, hogy még mindig hüvelygombám van?

Figyelt kérdés

Karácsonykor jelentkezett, de kezeltem kuppal és kenőccsel majd egy hét után el is múlt(bár a menstruációm késett 12 napot) nem tudom köthető-e hozzá. Eltelt egy jó hónap s most 3 hete újra éreztem, folytam és picit viszkettem(azóta pedig sokkal jobban ügyeltem, csak otthon ültem wc-re is stb)

Kezeltem egy hetet de anyum mondta, hogy kezeljem még egy hetet, hogy legyen biztos, elmúlik és többet nem jelentkezik. Három hete kezelem. Mostmár nem érzem, hogy viszket de a folyásom nem tiszta(szóval vannak pici fehérebb darabkák) szerintetek ez még a hüvelygomba vagy már kigyógyultam belőle?


2019. febr. 24. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj, majd ő megmondja, hogy mi a probléma és olyan kúpot ír fel, ami használ is. Ne magadtól találgass, hogy mi lehet és félre kezeled magad.
2019. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit vény nélkül lehet kapni, az semmit sem ér. Ha mindig darabos, akkor sajnos nem múlt el a hüvelygombád.
2019. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!