Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázhattam vasúti vécén?

Felfázhattam vasúti vécén?

Figyelt kérdés
Reggel vonattal utaztam vissza az egyetemre és útközben kellett vécére mennem. (Ráültem, mert nem csak pisiltem.) A csészéből folyamatosan csapott a fagyos levegő ami nagyon kellemetlen volt. Azóta folyton pisilnem kell, akkor is ha nem jön. 26L
2019. febr. 26. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ráültééél???

Akkor sem ülnék rá semmi pénzért sem.

Valoszinű igen felfáztál.

2019. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a felfázás gyakorlatilag azt jelenti hogy e. coli baktérium kerül a húgycsőbe, nem az, hogy megfázik a sejhajod. e. coli tipikusan székletben található például. tehát igen, elég valószínű, hogy felfáztál. nekem a tőzegáfonya tabletta segített, de nem volt nagyon durva. menj el orvoshoz ha nagyon rossz
2019. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha ne ülj rá a wc-re, terits rá wc papirt, zsepit. Nem csak a vonaton, de suliban, munkahelyen, étteremben, kávézóban, sőt még vendégségben is igy csináld!


Igen, ez valószinű felfázás lesz. Menj orvoshoz, kapsz antibiotikumot, és 1-2 nap alatt jobb lesz.

2019. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felfázásnak semmi köze a hideghez. Az egy húgyúti fertőzés.
2019. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!