Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szelén tablettát üres gyomorra...

Szelén tablettát üres gyomorra, vagy étkezéssel szabad bevenni?

Figyelt kérdés

Több féle vélemény oszlik meg, azért szeretném tudni pontosan.

Köszönöm!

Üdv. 33/L


2019. febr. 27. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit most szedek, arra nincs írva semmi, a Béres szelén leírása szerint étkezés után kell bevenni.
2019. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is pont ugyanazt szedem. " Béres Szelén Vital"-t.

Csak böngésztem és a Vitaminváros oldalán azt írják, üres gyomorral.... És most nem tudtam, hogy kell, hogy rendesen fel is szívódjon. De köszönöm a megerősítést!

2019. febr. 27. 12:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi kérdésem lenne, hogy a Szelént, a D-vitamint, illetve a B-komplexet lehet egyszerre bevenni?


Nem ütik egymást?


Köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 27. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs benne ugyanaz a vitamin az egyikben, mint a másikban, akkor szedhető egyszerre. Általában multivitamin + szelént szedek, de most nincs multivitamin, úgyhogy egyszerre megy a D-vitamin, E+Szelén, C vitamin és B6.
2019. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, én szerintem nincs azonos vitamin külön-külön vitaminban. A B-komplex az amiben sok féle B van, de ennyi.

Akkor ezek szerint mehet együtt. Köszönöm!

2019. febr. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!