Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló tabletták...

A fogamzásgátló tabletták minden esetben elhízáshoz vezetnek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt megakadályozni? Hormom mentes tabletta?

2019. márc. 1. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hormon mentes fogamzásgátló tabi? :) Szólj, ha találsz ilyet.
2019. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy vezet minden esetben elhízáshoz. Több mint 2 éve szedem, egy grammot nem híztam. Mindenkire máshogy hat.

24N

2019. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy dekát sem híztam tőle, pedig sokáig szedtem.

Lehet, hogy a nagyon-nagyon régiek, amikben több hormon volt. De a maiakban kevesebb van.

Hormonmentes tabletta nincs.

Vannak hormonmentes fogamzásgátló módszerek, de nem tabletta.

2019. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Van olyan fogamzásgátló, amelyiket szoptatás alatt is szedhetnek a nők. Ez nem olyan erős, és nincs annyi mellékhatása. Ezek csak a méhet védik meg a fogamzástól. A hátránya viszont, hogy sok méhen kívüli terhesség van tőle. Vannak nők akik elhíznak tőle /ez a többség/, de van akinek a szervezete másképp reagál, és fogy tőle, mert hányingert is okozhat.
2019. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez igazabol ember es gyogyszerfuggo.. Van ismerosom aki ugyan azt szedte amit en, o hizott tole folyamatosan en ciszont egy dkg-ot sem. Mindenkire mashogyan hat, illetve minden keszitmeny mas-mas. Ezt elore nem garantalhatja neked senki csak ha elkezded szedni es eszreveszed. Ha hizol akkor valts gyogyszert es ha attol is akkor valami mas vedekezesi format. En is feltem hogy hizni fogok mert riogattak de a sajat tapasztalataim szerint lettem okosabb megis, ne hallgass senkire aki azt mondja hizni fogsz mert nincs ra garancia.
2019. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Én még senkit sem láttam fogamzásgátlótól hízni.
2019. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem zsír az, hanem víz, amit a progeszteron tart vissza a szervezetedben. Ettől "hízol", vagyis inkább vizesedsz. Én sok sporttal, izzadással kerültem ezt el (mert am jött volna rendesen). Most már nem szedem, de menstruáció előtt, amikor a progeszteron szint megnő, mindig 1-2 kilóval több vagyok. Van akinél ez jobban látszódik.
2019. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szedtem 3 évig, de nem híztam semennyit sem.

Szerintem először kezdd el, ha szeretnéd, aztán ha úgy látod, hogy hízol, akkor válts diétásabb életmódra.

2019. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem minden esetben hizlal.Én Symicia szedése mellett fogyókúráztam és letudtam adni 23 kg-ot másfél év alatt.Szedtem más fajtát is és attól sem híztam soha.
2019. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!