Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg igaz, hogy 3 évente 1...

Tényleg igaz, hogy 3 évente 1 rákszűrést lehet csak TB-re csináltatni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Egyébként honnan veszel ilyet?
2019. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is csodálkoztam, amikor az egyik fórumon olvastam. Nekem ezt eddig sosem mondta a dokim, akihez járok.
2019. márc. 1. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Egy fórumon olvastad...

Akkor figyelj: holnap piros hó fog esni. Ezt egy fórumon olvastad. Épp most. És akkor? Akkor már elkezdesz aggódni miatta?

A világon semmit se jelent, hogy egy fórumon ki mit ír, főleg, ha semmivel se támasztja alá.

2019. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Hármaska nyugodjál már le, nem kell itt pattogni, a kérdező csak biztosra akart menni. Mindenkivel megesik, hogy olvasol valamiről ami érdekel és aztán látsz valamit, ami kérdéseket fogalmaz meg benned és később ezeket a kérdéseket valahol felteszed.

Nem kell egyből nekiugrani valakinek azért, mert valamit tudni szeretne.


Egyébként nem, nem igaz.

2019. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Évente egyet, ha teljesen negatív az eredmény.
2019. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3! Látom feszkós vagy kicsit és úgy tűnik ezek szerint Te mindig mindent biztosan és helyesen tudsz! Engedd meg, hogy ehhez gratuláljak, szerencsés ember vagy!!! Kedves Négyes válaszoló! Ez alapján a pár mondat alapján hasonló gondolkodású embernek tűnsz, mint én, és köszönöm, hogy védelmemre keltél. Nem értem ki pontozgatott le, biztoan a mindentudó réteg :)
2019. márc. 1. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Évente ajánlott ismételni a rákszűrést és ezt ingyenesen megteheted :)
2019. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, milyen fajta rákszűrésről van szó? A nőgyógyászati és a tüdőszűrés pl. évente ajánlott, de pl. a gyomor-, ill. béltükrözést nem kell ilyen gyakran elvégezni, ha nincs vérzés. Ezeken kívül másfélék is léteznek.
2019. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!