Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, nagyon...

Késik a menstruációm, nagyon feszült vagyok. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Már kb egy hete hogy meg kellett volna jönnie és egyre érzem, hogy feszültebb vagyok lelkileg és testileg is. Olyan gyengének érzem magam. Érzékeny vagyok és kicsit "érzem" is a méhem. Ez azt jelenti, hogy meg fog jönni hamarosan? Mással is volt már úgy hogy csak úgy késett napokat? Mit tapasztaltatok? Kicsit aggódom.. Felmerült bennem a terhesség lehetősége is, ugyan is minimális esély erre is van, de ma reggel csináltam gyorstesztet és az eredmény negatív lett. Tényleg olyan érzés az egész, mintha folyamatosan "robbani" készülnék, egy állandó feszültségben vagyok..

2019. márc. 7. 21:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként ami még fontos lehet, hogy nem rég volt egy bakteriális hüvelyi fertőzésem. Piros volt és viszketett, de már kikezeltem. Okozhatja akár ez is a késést?
2019. márc. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!