Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm (pár...

Késik a menstruációm (pár napja), de még a terhesség egyéb jelei nem jelentkeztek. (Kicsit feszült a mellem, több folyásom van, néha szúró fájdalom az alhasamban, de ennyi.) Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. aug. 11. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden terhesség során vannak tünetek - hányinger, fejfájás -, én egyiket sem tapasztaltam. Minden esetre érdemes elvégezned egy terhességi tesztet, ami általában már három napos terhességet ki tud mutatni. Ha az negatív és pár nap múlva még mindig nincs vérzés érdemes csinálni még egyet és orvoshoz fordulni. Lehet más oka is a vérzés kimaradásának nem csak a terhesség. Jók már a mostani terhességi tesztek, ha nem akarsz tovább izgulni, akkor vegyél egyet a gyógyszertárban.
2007. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha pár napot késik az még nem biztos jele...én pl egyből tudtam hogy terhes vagyok...hányinger, szédülés, émelygés...stb.és négy hetesen mentem el a dokihoz...azt mondta hogy nagyon ritkán szokták ilyen hamar észre venni-- De pl a sogornőm egyátalán nem vette észre csak akkor mikor már 3 hetet késett neki..úgy hogy szerintem várj még egy kicsit..és ha akkor sem hát akkor vegyél tesztet vagy menj orvoshoz:)
2007. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!