Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám lehet ettől?

Hüvelygombám lehet ettől?

Figyelt kérdés

Gumival védekezünk a barátommal. És van, hogy csak este tudunk együtt lenni miután már fürödtem. Hanyag módon volt, hogy mem mostam ki magamat a gumi miatt.

Most attól tartok, hogy amiatt lett hüvely gombám.

Régen mindig kimostam magam, csak mivel a masculan szinte teljesen szagtalan ezért nem zavar.

Belülről sose mosom magam, úgytudom nem js lehet,tehát hogy benyúlok, viszont kívűlről lehet le kellett volna törölni.://


Rátesz egy lapáttal, hogy anyukámnak is ez volt a panasza, azt mondja neki fürdőtől. És az az érdekes, hogy mikorra neki elmúlt kijött nekem. Attól lehet tőle? Mert egy kádban fürdünk, nincs zuhanyzónk.


Sajnos ezen a héten meg is fáztam ezért el telt már kb. 5 nap azóta tart ez. Azt hittem csak felfáztam, életembe nem éreztem ilyet.

Csíp, fáj, szúr, viszket, gyulladt, be van dagadva.


Szörnyen meg vagyok ijedve..



2019. márc. 9. 04:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azért titeket kérdezlek, mert nőgyógyásztól nem merem megkérdezni, nagyon szégyellős vagyok, hogy attól van -e, hogy nem mostam magam szex után ki.


21L

2019. márc. 9. 04:56
 2/11 anonim ***** válasza:

Felborult a hüvelyflórád, lehet a legyengült immunrendszeredtől (betegség), stressztől, túlzott tisztálkodástól stbstb.

Szinte 100% hogy nem attól lett gombád, hogy nem mostad meg magad szex után. Orvoshoz menj el mindenképpen, lehet, hogy nem is gomba. Nehogy nagyobb gyulladás kerekedjen belőle.

2019. márc. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Orvostól nyugodtan kérdezz meg mindent amit szeretnél, ott ezek a kérdések naponta sokszor sokféleképpen elhangzanak, neki ez a munkája és teljesen természetes neki, ezt a hivatást választotta.
2019. márc. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Biztosan nem. Nagyobb esélye van, hogy valahol leültél, nem mosott kezet a párod, valami volt a körme alatt (igen, hallottam ilyet).


Ha a gumitól lehetne gombásodni, nem lehetne forgalomban.


A doki pedig betegként képzel el téged, nem érdekli, mit hogyan csináltál (mármint nem fogja elképzelni), orvos-beteg kapcsolat van. Nyugodtan menj el, vesz kenetet, lefut a laborban és visszatelefonálsz az eredményért, ha az van (valószínűleg), már a vizsgálat után ír fel valami kenőcsöt, amit csak pozitív eredmény esetén kell kiváltanod.

Én is rettenetesen vigyáztam mindig mindenre,tiszta voltam, párom is, mégis volt, sokakkal megesik, a doki előtt nem is volt gáz. Neki ez olyan, mint háziorvosnál a megfázás.

2019. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok!! Köszönöm szépen!

Még annyi, hogy nem voltam biztos benne, hogy ez az, meg reménykedtem hogy megfáztam és úgy voltam vele, hogy ha nem múlik el elmegyek hétfőn, de vasárnap meg fog jönni a menszeszem :/

Így gondolom akkor majd utána. Csak ahogy olvastam nyitott a méhszáj menszesz alatt és veszélyes, mert a méhem is gombás lehet, ezt írták az interneten.

Esetleg ha még most kenegetném canestennel? Mert az van otthon, mielőtt megjönne?

2019. márc. 9. 08:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban Canesten Kombit. Abban van hüvelytabletta is, plusz krém is. Így tudod kívül-belül ölni a gombát.
2019. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Várjál Kérdező, butaságot írtam. Most néztem a neten, hogy a Canesten Kombi is vényköteles már. Hogy a p icsába? :O
2019. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Várjál Kérdező, butaságot írtam. Most néztem a neten, hogy a Canesten Kombi is vényköteles már. Hogy a p icsába? :O"


Nemár, talán nyáron vettem, akkor még nem kellett... o.O

2019. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszaitokat! Akkor majd ha elmúlik:(

Van otthon canestenünk, de már elég régi, nem tudom merjem -e használni

2019. márc. 10. 10:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vényköteles a Canesten Kombi, vásárolhatsz a gyógyszertárban nyugodtan. Ha régi ami otthon van, akkor azt inkább már ne használd fel!
2019. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!