Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menstruációm?

Miért késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

A terhesség teljesen kizárva. Már lassan egy hete késik...Múlt hónapban is kb egy héttel később jött meg mint vártam. Sosem volt valami pontos a menzeszem, ritka volt, hogy pontosan jött meg, így egy két nap miatt nem is aggódnék, de mostmár elgondolkozok hogy nem-e lehet valami baj

16 éves vagyok, már több mint négy éve menstruálok, de nem igazán volt ez előtt olyan, hogy ennyit késett volna

Mi történhetett most? Orvoshoz kéne mennem? Normális, hogy ennyit késik? Már eléggé ideges vagyok ez miatt



2019. márc. 9. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, hiába nem volt még ilyen előfordulhat, hogy megzavarodik. Még felnőtteknél is.
2019. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utolsó 5 menzeszed első napjának a dátuma?
2019. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a múlt hónapban egy héttel később jött meg, akkor jó hogy most is késik. Át kéne számolnod a ciklusodat. Telefonra tölts le ilyen nőibciklusos alkalmazást, könnyebb nyomon követni.

Amúgy meg még fiatal vagy, majd beáll.

2019. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, ha a terhesseg kizarva akkor nincs okos fetetlen az aggodalomra!:)


Igazuk van egy menzesz naptarat nem lenne rossz vezetned en a ciklus.hu-t hasznalom es tenyleg pontosan ki szokta szamolni hogy mettol meddig tart a ciklusom.


Ha stresszelsz nyilvan keshet, nekem is volt ennyi idosen , hogy nagyon raparaztam hogy kesik pedig nem lwhettem terhes aztan nem gorcsoltem mar rajta es meg is jott

2019. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. márc. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!