Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez inkontinencia lenne? Nem...

Ez inkontinencia lenne? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és gyakran becsurog pár csepp vizelet a bugyimba. Biztos hogy pisi mert a szaga is olyan. Vekony tisztasági betétet minden nap hordok és az a nagyját felfogja de néha kicsit olyan lesz a bugyim széle is. Főleg mozgásnál érzem hogy éppen hogy pár csepp kifolyik. De úgy tudom az inkontinencia a vizelet visszatartása vonatkozik és én sosem pisiltem be teljesen és vissza is tudom sokáig tartani. Szóval tényleg csak az a pár csepp viszont elég zavaró tud lenni mert hát mégiscsak van szaga...

2019. márc. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez is inkontinenciának számít. De biztos vizelet? Nem hüvelyi folyás? Azért 18 évesen ritka az inkontinencia, hacsak nem szültél már..
2019. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szültem és biztos hogy vizelet. A színe és a szaga is egy az egyben az.
2019. márc. 9. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor el kell menni orvoshoz. Nem tudom hol laksz, de nagyobb városokban van uroginekológia, azt kellene felkeresned. Ezen még jó eséllyel speciális tornával lehet segíteni.
2019. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kisebb gondot, lehet az intim torna is megoldana, hallottál már róla?
2019. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj intim tornával
2019. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!