Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az is használhat super tampont...

Az is használhat super tampont, aki még nem szült?

Figyelt kérdés
Ha super tampont hasznalok, akkor az nem "tágítja" ki túlságosan a helyet ott bent, illetve ha igen, ez nem gond? (Felmegy a normál és a suler is egyszerűen)

2019. márc. 14. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem verseny. Ha nagyon vérzel akkor nyilván kell a nagyobb. Ha nem fáj a jasználata akkor nem fog gondot okozni, mivel elég tág a hüvelyed a hasznalatához. Ha kellemetlen a felhelyezés ne erőltesd mert nem a tágulás hanem a.sérülés lesu a nagyobb bajod. Hogy kinek mennyire szűk az bizonyos helyzetekben előny, bizonyos szituációkban hátrány

Pl a ferfiak nem rajonganak érte. Különösen azok akiknek kisebb. Mert nem lesz élvezetes a szex mivel nem fog erezni egyikőtök sem sokat. De előny ha valakinek nagy akkor meg neked nem fog fájni, na meg a nőgyógyaszati vizsgálat sem. Nekem a normál alig megy fel.Nem is erőltetem. Ennyi.

2019. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy használhatod. Kitágulni meg nem fogsz egy tampontól, abban biztos lehetsz.
2019. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nem fáj a felhelyezése és a normál nem elég akkor használd nyugodtan. Különbözőek vagyunk, nekem a mini is épp hogy felmegy.
2019. márc. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok tág ott lent de én szoktam supert használni. Nem tágít ki. És 18 vok.
2019. márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) ;)
2019. márc. 15. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, nem szültem és első nap sajnos azt kell használnom, ha nem akarok óránként tampont cserélni
2019. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!