Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Aggódnom kéne? 1 napos menstruacio?

2 hónapja váltottam a Mirabelle fogamzàsgátlóra. Legutóbb a 4 helyett csak 2 napos volt a menzeszem mostmeg csak 1 napos. Szerintetek ez baj?

márc. 15. 07:10  Privát üzenet  

A válaszok
Istenem... Neked nincs menstruációd, fogamzásgátló tablettát szedsz. Ez megvonásos vérzés, és igen, lecsökkenhet ennyire a vér mennyisége. Most mű hormonok irányítják a testedet. És elvékonyítja a méhnyálkahártyát, hogy ne tudjon a petesejt beágyazódni. Ezért kevés a szünetben a vérzés. Vicces, hogy gyógyszert szedsz, de lövésed sincs, mit csinál bent..

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 15. 17:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó!.. első körben tisztázzuk... nem értem miért vagy flegma és lekezelő mikor teljessen normálissan tettem fel a kérdést... másodszor 6éve szedek fogamzásgátlót és akkor 4napig tartott ... ezért tettem fel ezt a kérdést mert váltottam és nem tudom hogy ennyire röcid normálise ennél a gyógyszernél... szóval köszi de jobb tetted volna ha inkább nem is írsz semmit

# 2/5Időpont márc. 15. 20:11 Privát üzenet
Normális. Vékonyabb a nyálkahártyád. És ez nem menstruáció. 6 éve nincs menstruációd.

# 3/5Időpont márc. 16. 12:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! Legalább valaki normálisan is tud válaszolni :)

# 4/5Időpont márc. 16. 15:02 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Ugyanaz a válaszoló voltam. 😅

# 5/5Időpont márc. 16. 15:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy az eddig 25-28 napos ciklusaim lerövidültek 23 napra, majd az utóbbi fél évben többször volt 18 napos ciklusom is. Tablettát nem szedek,...
Eddigi 21 napos ciklus helyett 14 napos?
31-34 napos menstruációs ciklusok normálisak?
Mensi közben több napos hányinger. Gyógytea, vitamin létezik rá, hogy kicsit jobb legyen a gyengeség is? Hormontablettát nem bírom. (19. L. )
11 napos menstruáció késés, negatív tesztek ellenére lehetséges-e a terhesség?
Mit jelezhet a 2 napos mensi?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!