Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs barnázás? Mikor...

Ovulációs barnázás? Mikor ideális az együttlét?

Figyelt kérdés

Ez a negyedik hónapom gyógyszer nélkül és a második próbálkozós. A cuklisaim 26-28 naposak de nem tudom ezt lehet e alapnak venni ennyi idő után

Ma vagyok a 14 napon és enyhe barnázásom van, ami picit a bugyin is látszódott reggel és a pisilésnél még most is a papíron. Ragadós, megfelelő a nyákom is.

Ez azt jelenti h ma reggel volt az ovuláció vagy h várható?

Este még ha együtt vagyunk lehet esély? (Sajnos ma jön haza a párom és én holnapra számoltam a pét)

Köszönöm a válaszokat!


2017. ápr. 9. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi 10.ciklusnapomtól 17. Ciklusnapomig 1-2 naponta egyutt vagyunk , általában LH tesztelek es a pozi napon/napokon(mert neha 2 napig pozi) egyutt vagyunk délután meg olyankor másnap reggelis.:-)

De most pl h clostit szedek uh val követjük meg lh tesztelek és pozi lh teszt elott kihagytunk 2-3 napot es ugy hatásosabb a doki szerint, elvileg maximum 1-2nap es lesz tuszorepedesem addig minden nap javasolja h legyünk együtt szóval péntek délután óta minden nap egyutt vagyunk! :-) ma pozi az lh teszt szval sztem holnap reped HA reped!:-)

2017. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pecsételő vérzés akkor azt jelenti h már megvolt a repedés vagy h hamarosan meg fog repedni?
2017. ápr. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!