Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ég, viszket, szúr a...

RekaFeher kérdése:

Mitől ég, viszket, szúr a vaginám?

Figyelt kérdés

2 napja vettem észre,hogy a hüvelyem nagyon viszket, ég, fáj... mostmár ha pisilek akkor is kezd fájni.

milehet ez talán gombás fertőzés? mindig alaposan megmosom 2 alkalommal fürdök 1 nap, intim mosót is használtam az utóbbi időben 1 héten egyszer.

múlthéten feküdtünk le barátommal először, még szűz voltam, óvszerrel csináltuk.

nem tudom amiatt lehet-e ez a probléma.

nagyon félek az orvostól,rettegek.

meglehet oldani ezt orvosi segítség nélkül is?

17L


2019. márc. 17. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet, gyulladásod van, nagy eséllyel kevert gombás és bakteriális fertőzés miatt, holnap menj orvoshoz!

Pasid meg menjen bőr és nemibeteg gondozóba, mert vagy tőle kaptad el vagy a felesleges intim lemosó miatt van

2019. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de óvszerrel csinaltuk és előtte közösen fürödtünk barátommal.
2019. márc. 17. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés
2019. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szexelni volt eszed akkor legyen annyi felelosseg tudatod hogy elmesz az orvoshoz. Nagylany vagy mar es a doki latott mar 100000 olyat. Igen lehet gombas fertozes vagy rosszabb is, nem tudhatjuk. Esetleg meg is ujjazott? Ha igen akkor elotte ha nem mosott kezet lehet hogy azzal vitt be valamit. Nem tudhatjuk. Szerintem inkabb lasson orvos mert ha valoban valami fertozes az csunyan elfajulhat, gyulladasok stb ami mar nem jatek.
2019. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell hozzá közösülni, elég ha a wc olyan vagy bármi más ami hozzá ér. 2. Voltam
2019. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg is van: közös fürdés
2019. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nemhiszem hogy a furdestol bajom lehetne...

canesten segit?

2019. márc. 17. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne bajod a közös fürdővíztől...

Ne használj canestent, nagy eséllyel nem sima gombás fertőzésed van (ha meg az, akkor is nagy eséllyel rezisztens a canestenre, mivel minden hülye azt használja). Egy kezeletlen vagy rosszul kezelt fertőzés akár meddőséghez is vezethet.


Anyukád el tud kísérni a gyermeknőgyógyászatra, nem fog bemenni veled, ha nem akarod. A dokival a pasid kezelését is meg lehet beszélni, hogy ne oda-vissza adjátok a fertőzést ill a hpv oltást is beszéld meg vele, ha nem kaptál még!

Nyugi nem harapnak a dokik és a gyermeknőgyógyászaton sok az orvosnő, nem kell pasihoz menned, de amúgy is ott az aszisztens.

Vigyél wgy szoknyát magaddal vagy hosszú pólóban menj, és kevésbé lesz kellemetlen :)

2019. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a pasidnak alapbol van valami betegsege vagy fertozese a kozos furdozestol siman elkaphattad illetve kitudja milyen kezzel piszkalt oda neked, nem hinnem hogy sima gomba es otthon ne csinalj semmi hazi praktikat mert valoban okozhat meddoseget vagy nagyobb panaszt. Egy gyulladas is sulyos problemakhoz vezethet ami nagyon fajdalmas es az eletedre is ranyomhatja a belyeget. Olyankor is nagylanynak kell lenni amikor vallalni kell a felelosseget es elmenni orvoshoz.
2019. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!