Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez megint? Felboru...

Mitől lehet ez megint? Felborult hüvelyi ph?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen itt más kérdésben panaszkodtam, hogy folyásom van kellemetlen szaggal, és már kb. mindent kipróbáltam,de nem múlt el. Mindenféle- fizetős is- vizsgálaton részt vettem, már az infektológiára is jártam ez ügyben, de minden teszt negatív lett. Végül úgy döntöttem,hogy egy-két kivétellel az összes fehérneműm pamutra cserélem, vettem megfelelő intim mosakodót és elvégeztem egy hüvelyph helyreállító kúrát(bár ezt előtte is írtak fel és nem oldódott meg), ééés minimális folyás maradt, de a szag megszűnt. Komolyan nagyon boldog voltam. :D Mindaddig, amíg múlt héten csinált a nőgyógyász egy rákszűrést, és másnapra minden visszaállt a régibe. :( Mondta hogy van folyásom és írt fel valamit- ami azóta sem hat-. Most ez mitől lehet? Ennyitől megint felborulhatott a phm?
2019. márc. 19. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nincs semmi bajod, és ez csak sima fehérfolyás?
2019. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha negativ lett a váladék tenyésztés akkor valószínűleg semmi baj.
2019. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van ,hogy kissé barnás a folyás pl.

Viszont az a gondom, hogy kellemetlen szagú. Mikor csökkentek a tünetek,akkor is volt valamennyire, de nagyon enyhén és azt betudtam a természetes "illatomnak", de ez már nem lehet az, mert elég zavaró. Amúgy az infektológián mutattak ki egyszer valamit a vizeletemben, aztán elmentem genoid vizsgálatokra és azok mind negatívak voltak, az infektes orvos meg hülyének nézett,hogy akkor meg miért megyek vissza hozzá...mondom,mert a problémám nem oldódott meg...

2019. márc. 19. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nohyogyaszatra kell menni!
2019. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Onnét jövök gyakorlatilag és azt mondták,hogy nincs semmi,de a probléma fennáll.
2019. márc. 20. 00:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy semmi bajod.
2019. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!