Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj van? Nem tudom mi lehet!...

Baj van? Nem tudom mi lehet! Kérlek irjatok! ?!?!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 Éves vagyok 2éve élek nemi életet! De eddig nem volt semmi problémam!

November ota meg szakitassal védekezünk a párommal. Minden honapban 17én szokot meg jönni. Mult honapban csak barnas véres folyasom volt ami 2napig tartott csak! Voltam dokinal nem talált semmi egyébb betegséget! Viszont ebben a honapban mar késik 3 napja! Nekem nem szokott ennyit kesni max elobb jön meg! Baj lehet velem?

Van mikor szédülök,mostanaba fel szedtem pár kilót bár nem ettem régen ennyire sokat!

Mult honapban többször is ereztem hogy elfogok ájulni de ittam vizet. Viszont a telekomnal ossze estem és a buszon majdnem hánytam! Kérem valaki aki tudd írjon valamit erre nekem! Bocsi az írási hibákért!!!!!

Fogok majd orvoshozz is menni. :)

Koszi elore is.


2019. márc. 20. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés, ha nem akarsz gyereket akkor védekezz, vagy ennek hiányában akár ezzel is számolhatsz. A többit az orvos megmondja.
2019. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem én! De régebben sem jött össze a baba!
2019. márc. 20. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy egy ciklus nem akkor pontos, ha minden hónapban ugyanazon a napon jön meg?

És azt ugye tudod, hogy a megszakítás kvára nem védekezés, és simán terhes lehetsz?!

Lehet, hogy már éppen be is kaptad a legyet... Csinálj egy tesztet. És légyszi ne legyél ennyire ostoba 19 éves letédre.

2019. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, és ha régebben se jött össze, akkor szerinted sose jöhet össze?! Ne legyél már ennyire buta!
2019. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mit írtok értem teljessen! Csak az a baj hogy nálunk a csaladban is a legtöbb nő 22év körül szült! Mi viszont tavaly probalkoztunk és nem jött össze bizonytalan is vagyok! Teszteltem mult honapban de negativ volt 3szor is!
2019. márc. 20. 17:18
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyam is fojton mondja hogy áhh en nm leszek terhes 22-25 év alatt!!!
2019. márc. 20. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem csak te vagy idióta, hanem az egész család. Ez teljesen megnyugtató. Most akkor végülis gyereket akarsz? Mert akkor lőjön telibe. Ha meg nem akarsz gyereket, húzzon gumit... Jesszusom, milyen elmaradott emberek élnek köztünk.
2019. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úristen de egy bunko vagy! Hát nm erted a kerdest meg amiket irtam? Ha nem tudsz normalis lenni süllyedj el szégyenedbe!és igen akarok gyereket majd.!!!! B+
2019. márc. 20. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján terhes vagy!

És full hülye vagy te is meg a családod is!

2019. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Először azt gondoltam, hogy csak te vagy diló, de miután írtad, hogy anyud hogyan vélekedik, akkor rájöttem, hogy van baj a toronyban anyádnál is, nem is kevés. A megszakítás nem védekezés, simán teherbe eshetsz így bármikor. Függetlenül attól, hogy 19, 22 vagy 40 éves vagy. Ha nem akarsz babát, akkor szedj gyógyszert vagy húzzon a pasi gumit. Ja, és attól, mert a múlt hónapban 3 teszt is negatív volt, most produkálhatsz pozitívat is. Na megnézem, anyád arra mit lép(ne).
2019. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!