Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni, azért van ez?

Meg fog jönni, azért van ez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban furán érzem magam. Mindjárt meg jön érzésem van, de nincs semmi. Émelygek. Elég nyűgös vagyok. Kicsit össze zavart a február mivel az 28 napos tehát nekem 20. Elején szokott megjonni,de még ma sem jött meg.meg fog jönni vagy valami más van. Terhes nem hiszem hogy vagyok mert ovszerrel védekezünk.
2019. márc. 24. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát 4 napot késik eddig? Nekem volt, h 6. hétre jött meg (egyébként 3-4 hétre szokott). Azóta sem derült ki, h miért.

Persze elmentem dokihoz, aki ultrahangon nem látott semmit, levett egy szűrő vizsgálatot és mondta várjak még 1 hetet - szerencsére nem kellett.

Azért jó, ha megnézeted magad, mert ennyit megér a dolog, lehet akár valami ciszta vagy mióma is a háttérben.

2019. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ki maradt,hogy tegnap előtt volt kicsit több folyásom az átlagosnál,de elmúlt. Azóta szinte semmi. Meg várom meg ezt a hetet ha nem jön meg megyek orvoshoz
2019. márc. 25. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!