Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az első nőgyógyászati...

Milyen az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, mert ez lesz az első alkalmam. Sose voltam még fiúval, és rettegek, hogy valaki előtt le kell öltöznöm. Kirázz a hideg, ha csak arra gondolok, hogy szét kell tegyem a lábaimat, hogy valaki egy jól megvilágított helyen megnézze.

Nektek milyen volt? Hogyan kell rá felkészülni (testileg, lélekben)? Én próbáltam a neten olvasott dolgok alapján előkészülni neki.

17/L



2019. márc. 10. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,nagyon könnyű mondani,de ne aggódj,egyáltalán nem olyan vészes,mint ahogy elképzeled. Onnan tudom,hogy egy évvel ezelőtt nekem is ilyen félelmeim voltak,azzal a különbséggel,hogy én nem voltam szűz. Nagyon fontos,hogy jó orvost válassz. Nem nagyon tudsz rá felkészülni,nyilván fürdeni kell előtte,de semmi extra. Problémával mész,vagy csak egy ellenőrzésre? Szóval nyugi,a vizsgálat 5 perc sem lesz, előtte és utána meg csak beszélgettek :)
2019. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Problémával megyek sajnos. Bár azért nem biztos, hogy komoly ahogyan én gondolom, de jó lenne megvizsgáltatni magam.

És köszönöm a biztató szavaid ^^. Reménykedem, hogy aranyos lesz az orvos..Sajnos ismerős orvoshoz nem tudtam időpontot kérni, mert elköltöztünk és minden nagyon messze van.

2019. márc. 10. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Viselj ruhát vagy szoknyát. Helyfüggő, hogy milyen az ellátás, van ahol már levetkőzve kell bemenni. Sokkal jobban, magabiztosabban fogod érezni magad ha kevesebb időt töltesz Donald kacsaként :)

Én is mindig olyasmiben megyek ami takarja az intim részeket. Egy hosszított pulcsi is tökéletes választás. Továbbá érdemes olyan lábbelit is viselni amit könnyű le és felvenni.

2019. márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötletet :). Azt hiszem, akkor már tudom, hogy mibe fogok menni.
2019. márc. 11. 01:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen rengetegszer megjártam mar sajnos a nőgyógyászatot, nekem is problemaim voltak. Amikor legelőször vizsgáltak meg egyáltalán nem volt veszed, sokkal rosszabbra számítottam.
2019. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Női orvoson nem gondolkoztál?
2019. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De egyből arra gondoltam, de akkor is parázok(tam), hogy le kell öltöznöm.
2019. márc. 19. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Voltál? Túlélted?
2019. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Voltam és túléltem szerencsére. Bár annyira zavarban voltam, hogy miközben vettem le a cipőmet, (mert hát hiába volt ott a szék én hülye zavaromban nem ültem volna le) majdnem elestem. Szerencsémre az orvosnő nem látta o-o.

Az meg kínos volt, hogy akart ultrahang vizsgálatot..én meg...ott feküdtem és nem akart működni a gép. Magyarán szellőztem úgy 10-15 percet.

2019. márc. 24. 00:34
 10/10 anonim ***** válasza:
A következő már könnyebb lesz meglátod.
2019. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!