Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rózsaszín vérzés együttlét...

Rózsaszín vérzés együttlét után, tudtok magyarázatot?

Figyelt kérdés

Múlthéten lefeküdtem egy férfival, akinek a pénisze sokkal nagyobb volt mint amiket eddig a “testem” tapsztalt. Volt, hogy együttlét közben éreztem fájdalmat, de nem elviselhetetlenül és olyankor meg is álltunk. Azóta eltelt 4 nap, de ez a halványrózsaszín, szagtalak, viszketésmentes vérzés továbbra sem akar elmúlni.


Közben le is betegedtem, láz, hányinger, hólyagos garat... Nem hinném, hogy összefügg vele, de biztos ami biztos. :)


Óvszert nem használtunk, mivel fogamzasgatlot szedek es elmondasa szerint csak masodik partnere voltam. Oszinten tartok valami fertozestol is


Kerlek segitsegetek!


Tapsztalt már valaki hasonlót, megtudnatok osztani ha esetleg igen, hogy megtudjak nyugodni a dokiig?


Kérlek ne ítélkezzetek, 23 éves vagyok csak jelenleg kicsit szetszortabb a kelletenel :) Minden segitszondekot koszonok.



2019. márc. 25. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tudunk magyarázatot, majd a nőgyógyász ad neked magyarázatot.

De előfordulhat, hogy a nagyobb szerszám volt a vérzés okozója.

2019. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre keressél fel egy orvost, a vérzésnek lehet az oka sérülés is, de a többit amit leirtál fura.
2019. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász. Akinek volt már partnere az lehet betegségek hordozója, nem a partnerek számától függ. A férfiak pedig sokszor tünetmentes hordozók. (Tapasztalat, én is jártam már meg) Ha csak a mérete okozná a problémát szerintem nem kéne közel egy hete vérezned.
2019. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!