Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek így suliba?

Menjek így suliba?

Figyelt kérdés

El menjek így suliba vagy ki fog írni az orvos?

Mensizek és borzasztó erős most, sose szokott ennyire erős lenni. De egy super tampon fél óra akatt megtelt, máskor elég szokott lenni 2-3 órára. És egy órás buszutat kellene megtennem plusz még onnan beérek a suliba, tehát kb 1,5 óra, és félek hogy átázok még betéttel is. Reggelre is ugy ébredtem, hogy tiszta vér a nacim és a lepedő is. A háziorvosomhoz gondoltam le megyek, de elég sok igazolásért mentem már hozzá ebben az évbeb hülye indokokkal és nem tudom elhinné e már ezt, vagy elküldene. 18/L



2019. márc. 26. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Már elkéstél... ha most azonnal indulsz is, csak 10re érsz be. Úgyhogy ez már ígyis úgyis hülye indok lesz...
2019. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Sosem jutott eszembe igazolást kérni azért mert megvan. Használj betét (is), a vastagabbat. Ilyen az élet nőként, tanuld meg kezelni a helyzetet. Menj suliba!

Éjszaka meg fekszel, a gravitációs erőnek megfelelően folyik a vér, elcsúszik a betét stb stb, nappal meg ugye ülsz és állsz...

2019. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

10:40re kell mennem szóval nem vagyok elkésve...

És eddig sose érdekelt, hogy megvan, mert ennyire nem volt durván meg

2019. márc. 26. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed a te döntésed 18 éves vagy
2019. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom bemenj-e de ha ilyen erős is tud lenni, a Müllerbe lehet kapni ilyen "klasszikus" éjszakai betétet (always). Durván vastag, kb mint valami pelus :) Használd azt éjjel, vagy ha hosszabb útra indulsz tampon mellé.
2019. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy használj intim tölcsért. Sokszor olvasom itt, hogy boldog-boldogtalannak ajánlgatják. (Ezt azért írtam,mivel említetted, hogy a tampon+betét kombóval is van, hogy átázol, illetve félsz attól, hogy átázhatsz.)
2019. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!