Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel kezelhetném a hüvelygomb...

Mivel kezelhetném a hüvelygombát, ami lassan három éve gyötör?

Figyelt kérdés
Akinek volt már, az tudja miröl beszélek. Lassan három éve kínoz, két menstruáció közt egyszer, de par hónapja már kétszer is jelentkezett. Többször voltam nőgyógyásznál, minden erre kiírt gyógyszert beszedtem, de a következő hónapba újra eljőjott. Nem tudom már mit tegyed. És még mielött a fogmazásgátlóra hivatkoznátok, elhagytam legkevesebb egy éve, mert először én is azt hittem, ő áll a betegség hátterébe. Kérlek adjatok tanácsot, ha voltatok ti is hasonló helyzetbe. Köszönöm.
2019. márc. 26. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális orvos. Ennyi idő után tenyésztés gondolom már volt (gombára is van) és meg kell nézni a specifikus szert ami jó rá.
2019. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is anno gyakrabban elojott egy ev alatt, de nalam nem konkretan a huvelyben kezdodott, hanem csak kivul, majd utana ment befele. Legutobb mar lejart a kenocs, amit kaptam azelott, es surgosen kellett valami, ugyhogy vegso elkeseredesemben fogtam egy betadinos vattat, es azzal toroltem at, de szigoruan csak kivulrol. Masnap reggel meg egyszer megcsinaltam ezt, es azota se jott elo tobbet. Ez mar regen volt. Hatha bevalik neked is.
2019. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom miről beszélsz, ismerős. Nekem anno méhszájseb volt a ludas, aztán évekkel ezelőtt lefagyasztották, azóta (lekopogom) nem újult ki.

Candida diétát próbáltad már?



[link]

2019. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!