Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valahogy késleltetni a...

Lehet valahogy késleltetni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Csak egy pár napot legalább.
2019. márc. 26. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Akár 9 hónapig is!
2019. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Bármi miatt is akarod, nem érhet annyit, hogy utána hónapokig felborult hormonháztartásod legyen annak minden kellemetlenségével. Bele lehet avatkozni, de nem szabad. Nőiségünk kényes egyensúlya többet ér.
2019. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem éri meg az idegeskedést.
2019. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor ki lehet hagyni a megvonásos időszakot. De nem ajánlom, én egyszer megtettem, és hónapokig szenvedtem utána.
2019. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az esküvőm miatt kérdeztem. Májusban lesz, és számításaim szerint pont akkorra jönne meg. Nem érezném túl kényelmesnek és kellemesnek a szitut.
2019. márc. 26. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Feldugsz egy tampont, fel se fog tűnni, hogy megvan.
2019. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Szia! Nekem is annak idején pont esküvőre jött meg szóval megértelek. Én simán felvettem egy felnőttek számára készített inkontinencia pelenkát. Nem különb mint egy betét azt leszámítva persze, hogy nagyobb. Tocsogás ide vagy oda, ez 1000%-os biztosnágot adott. A nagy ruha alatt meg úgysem látszott.
2019. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Intimkehely - simán bírja egész nap, észrevétlen (a használója és a környezete számára is), és kissé gusztusosabb, mint a felnőttpelenka(????)
2019. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!