Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jaydess hormontartalmú spirál...

Jaydess hormontartalmú spirál mekkora eséllyel lökődik ki? Libidóra van hatása?

Figyelt kérdés

Nézelődök fogamzásgátlási módszerek között. A végső döntés úgyis egy orvosi konzultáció után lesz, de gondoltam utánajárok, mik a lehetőségek. Az olvasottak alapján nagyon szimpatikus a Jaydess.

Két dolog ijesztő csak számomra:


- Mekkora az esélye annak, hogy elmozdul, kilökődik és ezáltal nem véd rendesen?


- Csökkenti a libidót? A betegtáj nem említi a mellékhatások között, akkor ettől nem is kell tartani?


(Ezeken túl persze bármilyen infó érdekel, bármilyen tapasztalat jöhet, sőt, nagyon örülnék neki!)


2019. ápr. 1. 12:00
 1/6 Vivien_1 válasza:
100%

Szia, ha még aktuális szívesen válaszolok:

Nekem több mint egy hónapja rakta fel az orvos, menstruációm 4. napján, mivel nagyon véreztem még a 4. napon mondta, hogy számoljak még minimum egy mensivel és adott vérzés csillapítót is + a saját készítményű teáját ( Herbária- Lady Vitál). Aggódtam én is a kilökődés miatt, de megnyugtatott, hogy megfelelően konzultáltunk és szuper alkalmasnak talált Jaydess felhelyezésére. Nekem mondta, hogy külön kontroll nem kell, ha nem érzek változást,fájdalmat, vagy bármi mást. De ha úgy érzem nyugtatás képpen megnézi nekem, amikor és ahányszor csak akarom. Úgy hogy szerintem orvosa válogatja ezt a felhelyezési előtte-utána procedúrát.Fel sem rakta volna, ha nem 'lát be rendesen', nem akart segédeszközt használni. Kellemetlen volt a felhelyezés de kibírható, én utána pl. rögtön aludtam egy röpke 3 órát, úgy hogy mindenképp tedd magad szabaddá aznapra és javaslom, hogy a másnapra is. Nekem péntek délután történt a felhelyezés és feküdni tudtam egész hétvégén, érzékeny volt ugyan minden mozdulat és görcsölések is voltak de semmi komoly. A vérzés csillapító és a gyógytea miatt pedig elmúlt a vérzésem 2 napon belül. Szerintem a kilökődés esélye megfelelő konzultációval, hogy alkalmas vagy oda bent a fogadására és az orvosi tapasztalat ( nagyon fontos, nem tudom elégszer hangsúlyozni), miatt nem kellene, hogy előforduljon. Libidóm pedig 1000%-os!!! Előtte fogamzásgátlót szedtem (lyndinette) és borzasztó súly ingadozással és libidó hiánnyal küzdöttem. Több mint egy hónap után már érzem mennyivel jobb a közérzetem és 3 kilót fogytam is, mert nincs a kényszeres evés érzet rajtam. :)

Remélem tudtam segíteni, ha tudok még segíteni valamiben, akkor vegyük fel a kapcsolatot nyugodtan!

Üdv, Vivien ( 25 )

2019. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Már csak egy normális dokit kellene találnom :D

2019. ápr. 25. 10:01
 3/6 Vivien_1 válasza:
Győrben és Tatabányán rendel az én doktornőm, ha érdekes lehet :)
2019. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Budapesten keresgélek. :)

2019. ápr. 26. 11:41
 5/6 Pega666 válasza:
Vivien a teából tudtam ugyanaz a dr nénink 😉 egy tünemény az Ildikó ,nekem is ő rakta most vagyok első mensinél remélem lassan eltünik majd.Remélem azóta minden rendben nálad is.
2023. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 qborka ***** válasza:

Sziasztok! Hogy vagytok Jaydessel? Megszűnt a menstruáció?


Nekem ezért teszik fel 3 nap múlva,mert rendellenes. Tapasztalatokat gyűjtök,kinek hogyan vált be.

2023. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!