Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire a nőgyógyászati vizsgálattól?

Figyelt kérdés

Sokszor fáj a hasam alja, sokan mondták már, hogy el kell mennem nőgyógyászhoz. Nemi életet is élek tehát tényleg el kellene. De annyira félek. Debrecenben szeretnék, de ott hova menjek? Kenézybe, vagy Klinikára? Hogyan győzzem le a szégyenlősségem? Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy szétrakom a lábaim:S Azt sem tudom, hogy kell a kórházban, előbb recepción mondani kell mit akarok? Vagy hogy? Segítsetek legyetek szívesek!

Köszönöm szépen!


2010. júl. 4. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan helyet válassz amit mások ajánlottak és nekik jó volt! Egyébként nincs mitől félned mert a te érdekedet szolgálja a vizsgálat! Főleg ha ilyen panaszod van, inkább arra gondolj h utána legalább kiderül h mi volt a bajod ha volt, nem fog többet fájni az alhasad!
2010. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem először az vett rá, hogy féltem, hogy komoly gondom van, és nagyobb baj lesz, ha nem megyek el.

Így utólag egyáltalán nem volt vészes:) Csak megfelelő orvost kell választani.

Nem tudom te hogy vagy vele, de én pl. egy nő előtt könnyebben levetkőzök. Szóval nőt kerestem inkább:)

És tényleg kérdezd körbe az ismerőseid, csak olyanhoz menj, akiről jó tapasztalatok vannak.

Ha van rá pénzed, érdemesebb felkeresni esetleg egy magándokit.

Ha pedig szexuális életet élsz már, akkor tényleg nem lesz vészes:) Nem fáj, csak picit kellemetlen. De nem tart sokáig. Abszolút túlélhető:)

2010. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom olvassátok e és érdekel e, de leírom mi volt. Végül a klinikára mentem, taj kártyám elkérték, mondták hanyas ajtó, az ajtókra nem volt kiírva semmi, azt sem tudtam kihez megyek. 2.5 órát vártam majd behívtak, kérdezték mi a panasz, mondom hasam alja szokott fájni meg két oldalt, Erre azt mondja, "az minket nem érdekel, más panasz?" Meg mondtam hogy rákszűrés, annak örültek. meg mondták korbábban kellett volna már, de nem olyan lecseszősen. Szóval túléltem csak az zavart hogy 2 lány ott nézett:S szerintem tanulók voltak. én meg ott nyavalyogtam mert féltem. De nem mondott semmit, hogy van vmi meg nem is nyomta meg a hasam ahogy olvastam sok helyen, csak kacsázás. Ha lett volna vmi gondolom mondta volna igaz? Túl gyors volt az egész és a rendelő is ble. meg még az a 3 plusz ember nem is volt az asszisztenstől sem elválasztva. De amúgy tényleg nem volt vészes, óvatos volt a doki. Jobb hogy túl vagyok. Már csak az rákszűrés eredményére kell várni. Köszönöm a biztatást!
2010. júl. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!