Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van köztünk olyan nő aki...

Van köztünk olyan nő aki szeretkezett már vízben, medencében?

Figyelt kérdés

A nyáron nászútra megyünk a párommal, és olyan helyet választottunk ahol a szobához tartozik egy privát medence, amit az ott tartózkodás alatt csak mi használhatunk majd. Mi még sosem szeretkeztünk vízben, ez okozhat valami gondot, fertőzést? Sokaktól olvastam már a szexualitás kategóriában, hogy szeretkeztek a Balatonban stb.


Van valami megoldás rá, hogy ne legyen fertőzés veszély? Vagy nincs is ilyen?

Köszönöm.



2019. ápr. 7. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapból hajlamos vagy arra, hogy medencében gombát szedj össze? Ha igen, akkor növeled az esélyét.

Ha nem vagy hajlamos nyáron a strandon simán a fertőzésekre, akkor itt sem lesz gond.

2019. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lekopogom, még sosem volt nemi gondom. Elég sokat wellnessezünk, gondolom kijött volna ha lett volna ilyen.
2019. ápr. 7. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel privát medence kicsi az esélye hogy fertőzést szedj össze. Én szexeltem "privát medencében" de a Balatonban vagy a strandon már nem merném.


(Egyébként nem a legjobb élményem volt..nem úgy érezni ahogy kellene.)

2019. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Balatonban (éjjel.) nekem nagyon jò élmény volt.
2019. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, úgy tűnik eddig akkor mehet a menet.

Szívesen veszek még válaszokat, tapasztalatokat.

2019. ápr. 7. 17:35
 6/7 Fiatallányka ***** válasza:
52%

Mi is kipróbáltuk már, ugyanígy privát medencés megoldással.

Szerencsére semmit sem szedtünk össze.

És szuper élmény volt!

Jó szórakozást Nektek! 😉

2019. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen szeretkezünk vízben, de szállodaiban, vagy ami nem élő víz, ott előtte felöltjük, és átjáratjuk hipós vízzel. Ahol erre nincs lehetőség, ott nem. Tavakban viszont rendszeresen, ott az algák, moszatok pillanatok alatt lebontják az emberre veszélyes organizmusokat.
2019. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!