Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz 5-ik napján, lehet...

Menzesz 5-ik napján, lehet szeretkezni védekezés nélkül?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Bármikor teherbe lehet esni, menstruáció alatt is.
2019. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Szeretkezni bármikor lehet védekezés nélkül, bár a menzesz ideje alatt szeretkezni - hát, gusztus dolga.


Egyébként értem a kérdésed lényegét.

A ciklus első napja a vérzés első napja. Ettől a naptól számítva körülbelül a 12-14. nap tájékán hagyja el a petesejt a petefészket, tehát ezeken a napokon kevés a valószínűsége a teherbe esésnek, hiszen nincs jelen petesejt.

2019. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
A spermák akár 3-5 napig is elélnek a hüvelyben, megfelelő körülmények között. Ez idő alatt megvárják a kiszabadult petesejtet. Ami nálad bármikor lehet, nem tudhatod. Kevesebb az esély a terhességre ugyan, de van esély. Ha nem akarsz teherbe esni miért nem védekeztek?
2019. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Lehetni lehet, nincs semmiféle fizikai gátja tudtommal.


Más kérdés, hogy én nem játszanám be, ha nem akarnék gyereket, elméleti esélye akármikor van a teherbeesésnek.

2019. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké!megértettem!köszönöm!!!!!!!!
2019. ápr. 8. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Az én gyerekem a menstruáció 7. napján fogant. Elvileg előbb is ugyan ez megtörténhet. Ugyanis soron kívüli peteérést produkálhat a szervezeted. Ezen kívűl gusztustalan is lehet az 5. napon, ha még van vérzésed. Egészségtelen is a vérzés alatt, és endometrózisod is lehet tőle.
2019. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért lett mindenki lepontozva? :D
2019. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért lett mindenki lepontozva, arra csak az tudna válaszolni, aki lepontozott.
2019. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm!
2019. ápr. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!