Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utánitol lehet vagy nem?

Esemény utánitol lehet vagy nem?

Figyelt kérdés

Mar tobb mint 2honapja szedtem be esemény utánit. Az elso héten semmi baj nem volt a menstruaciommal. A következő honapban is normálisan megjott. Majd a masodik honapra rendszertelenne vált. A vartal egy héttel harabb elkezdtem verezgetni, de először csak pecsételos vérzésem volt 2-3napig majd egyre erősebb lett, de a színe is érdekesebb volt a megszokottol. 7 napig véreztem aztán elmúlt. Majd 7napra ra megint elkezdtem vérezgetni de csak pecsételős volt ismét. Es most úgy néz ki megint megjön mert egyre erősebb. Viszont a színe sötét

Az nem tudom számít e hogy pcos vagyok ami alapbol hormon problemat jelent. Hogy attól lehet e vagy a gyogyszertől?


2019. ápr. 9. 05:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet az esemény utánitól.
2019. ápr. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De még így több mint 2hónapra rá is lehet probléma miatta?
2019. ápr. 9. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy évvel utána is. Nagyon megbolygat mindent az ekkora hornon adag.
2019. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!