Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nálatok mit vált ki a PCOS...

Nálatok mit vált ki a PCOS betegség?

Figyelt kérdés
Ahogy utánaolvastam, rajtam tipikusan az összes tünet jelen van. Azt olvasom róla, hogy a férfi hormonok túltengése az oka és hogy nem gyógyítható, csak a tünetek enyhíthetőek. No de hogyan? Vannak tapasztalataitok amiket szívesen megosztanátok? Amit végképp nem értek, számomra úgy volna logikus, hogy ha a férfi hormonok túltengéséről beszélünk, csökken a szexuális étvágy. Nálam meg őrületesen tombol! Nálatok? Köszönök előre is minden építő tanácsot, hozzászólást. N30
2019. ápr. 10. 06:18
 1/2 anonim ***** válasza:

PCOS-hez kb mindig társul IR. A szénhidrát-anyagcsere egyensúlyával és mozgással kordában tartható. Valamint a pajzsmirigy rendbetételével - ugyanis szintén sokszor jár hozzá pm alulműködés.

Egyébként nálam meddőséget okoz konkrétan....mivel az előző dokim annyit mondott róla, hogy majd akkor kell vele foglalkozni, ha gyereket akarok. Ez egy orbitális baromság. :(

2019. ápr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van menzeszed? Nekem nem volt. Elkezdtem szedni Merckformint és d vitamint, és ennyitől meg is jött magától.

A férfihormon kihat a petefészek működésére úgy mint a magas vérben keringő inzulin szint, és emiatt valószínű nincs peteérésed se, ezért a szőrödés is.

2019. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!